Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Yılın ilk ay tutulması 21 Ocak'ta. "Kanlı Ay tutulması"nı ayrıntıları ve tüm etkileriyle Astrolog Sema Sidar yazdı

Astroloji
19 Ocak 2019
Yılın ilk ay tutulması 21 Ocak'ta. "Kanlı Ay tutulması"nı ayrıntıları ve tüm etkileriyle Astrolog Sema Sidar yazdı

Sevgili Temiz Magazin okuyucularım; önemli bir hafta başlıyor...

Oldukça dikkat çekici ve bir o kadar sözü geçecek bir etki ile haftaya merhaba diyoruz. 

Yılın ilk ay tutulmasını yaşayacağız.

21 Ocak’ta sıfır derece Aslan burcunda "Süper Kanlı Kurt Ay Tutulması" gerçekleşecek...

Hemen kafanızı karıştırmadan neden "kanlı" neden "kurt" sıfatını almış onu anlatmak istiyorum.

"Kanlı ay tutulması" dememizin sebebi Dünya’nın gölgesinin Ay’ı tamamen kaplayacak olması ve Ay'da Dünya’ya en yakın konumda iken (süper sıfatını buradan alıyor) ışığı daha kırmızıya yakın, kızılımsı bir şekilde gözükecek.

"Kurt" ibaresinin eklenmesinin sebebi ise özellikle Kuzey Yarım küredeki kültürlerde Ocak ayında görünen dolunaya "Kurt Ayı" adı veriliyor.

Nedeni ise bu kültürde yaşayan insanların, geçmişte uzun kış gecelerinde dolunayı izlerken kurt ulumalarını duyması...

 

Yılın ilk ay tutulması Türkiye saati ile 08:16'da gerçekleşecek.

Yılın ilk ay tutulması en net Kuzey ve Güney Amerika'dan izlenebilecek, Türkiye’nin ise en batısından görünebilecek ama net bir görüntü olmayacak.

Türkiye'den sadece yarısı izlenebilecek ay tutulması, belirttiğim gibi Türkiye'nin batısından izlenebilecek ve tamamı 5 saat 12 dakika sürecek.

YILIN İLK AY TUTULMASI TAM 5 SAAT 12 DAKİKA SÜRECEK

Süper Kanlı Ay Tutulması'nda tam tutulma anı ise 1 saat 2 dakika olacak...

 

Astrolojik olarak yansıması bize, hayatımıza neler olacak bunlardan biraz bahsedelim.

AY TUTULMALARI ÇOK KUVVETLİ ETKİLERE SAHİPTİR

İlk olarak belirtmeliyim ki, "ay tutulmaları" çok kuvvetli etkiye sahip dolunaylardır!

Dolunay'da Güneş ve Ay 180 derece karşı karşıya yer alır...

Kimliğimiz duygularımıza karşıt olacak diyebiliriz ki, bu etkiden dolayı olayların önce duygusal kısmını sonuçlandırırken devamında daha büyük hamleler yaparız.

AY TUTULMASININ ETKİSİNİ 15 GÜN BOYUNCA HİSSEDECEĞİZ

Ay tutulmasının etkisini 15 gün boyunca hissedeceğiz.

GÖRSELLİK, EGO, SAHNE, SHOW DÜNYASI, MARKA, ORJİNALLİK ÖNE ÇIKACAK

Aslan Burcu'nda gerçekleştiği için görsel, ego, sahne, show dünyası, bonkörlük, marka, orijinallik öne çıkacak.

İlk etapta kendimizi ifade ediş biçimimizde bazı sıkıntılar olabilir.

Çünkü, duygularımızda katılık, sabit fikirlilik, kolay kolay doğrularımızı değiştirmememiz bizi zorlayabilir.

Bu yılın ilk ay tutulması olsa da, Aslan/Kova aksında gerçekleşen son tutulma olduğu için geride bıraktığımız 1 buçuk senedir devam eden bir döngü de  bitmiş olacak! Bu yüzden de önemli ve bizim için geride bıraktığımız 1 buçuk seneyi duygusal anlamda kapatıp yeni  kararlar almamıza sebep olacak.

YENİ YILLA BİRLİKTE YENİ KARARLAR GELİYOR... 

Bu kararlar doğrultusunda yol almamıza sebebiyet verecek ve gerçekçi tavrımız çok önemli olacak...

Bonkörlük hayatımızda hat safhada olacak. 

Aslan Burcu egoyu temsil ettiği için, eğer siz kendi tahtınızı "gel otur" diye devir ederseniz, karşınızdakinin aşırı “ben” demesinden dolayı tahtınızı kaybedersiniz.

Siz kim olduğunuzun, potansiyelinizin farkına varın ki parlayın.

SAHTE İNSANLARA DİKKAT!

Tutulma ile beraber insanları kategorize etmek zorundayız, yoksa kraldan çok kralcılar ve sahte insanlarla uğraşmak zorunda kalırız.

Tutulmada neler yapmalıyız, hemen sıralayalım…

Etiket sahibi insanlar, popüler ya da marka olan şeyler tercihimiz olmalı.

ÖNE ÇIKMAK İÇİN HARİKA ETKİLER VAR!

Sahne, show dünyasında  öne çıkmak için harika etkiler var...

DİYET ZAMANI... 

Dolunay dönemleri kilo vermek için harika etkilere sahiptir, bu süreçte popüler diyetleri deneyerek kilo verebilirsiniz.

Ay tutulmasının etkisi ile kendimizi öne çıkartacak kıyafetler giymek, gösterişli takılar takmak; yine farkındalığınızı artıracak ve enerji olarak size iyi gelecek.

Bu hafta kırmızı ve tonları, altın renkli takılar kesinlikle tercihiniz olsun.

Saçınızı yaptırmak, yeni model belirlemek, yeni renk belirlemek için ideal zaman...

Görsel çok önemli, “ye kürküm ye” sloganlı etkili bir tutulma.

Dikkat etmemiz gereken "sınırımız, sınırlarımız" 

Karşınızdaki insanların sizin sınırınıza girmesine izin vermemelisiniz. 

Geride bıraktığımız 1 buçuk yıldır hayatınızda sizi zorlayan enerjiler, insanlar varsa son noktayı koymalıyız, uzatmanın çok anlamı olmayacak yoksa devam eden süreçte bizi zorlayan etkiler söz konusu olur ki bunu hemen şubat ayının başında görürüz.

Bu süreçte sizi yukarı taşıyacak altın cümle karşınızda ki insanlarla hiç tartışmadan, "aslında çok doğru söylüyorsun" deyip sonra kendi fikrinizi söylemek olur.

Önce onay sonra kendi fikrimizin Aslan etkilerinden dolayı karşımızdakini onore edip devamında rahat yol almamızı sağlar.

 

Yeni haftanın ilk günleri oldukça hareketli olacak, geçen hafta dabahsetmiştim... Jüpiter- Venüs kavuşumunun harika etkisinden, hafta başı ile beraber netlik kazanacak, bizi tam kavuşum halinde karşılayacaklar.

Gökyüzünün 2 iyicil gezegeni, mutlu mesut ilerlerken bize  ilişkilerdeki sorunları çözmek  (bir tık alttan alarak, tutulmanın etkisini atlamayalım) yapıcı davranmak, pozitif  enerjimizi işlere, projelere  yansıtmak, güzelleşmek, yeni başlangıçlar yapmak, spora diyete başlamak önemli...

Aynı zamanda büyümesini istediğimiz projelere yön çizmek fırsatları ve desteği sağlayacak.

Pazartesi ve salı günü  ekstra olumlu olurken, ay sonuna kadar bu pozitif etkiyi değerlendirebilirsiniz.

 

YENİ HAFTANIN SON ETKİSİNDE MERKÜR VAR

MERKÜR 10 ŞUBAT'TA KOVA BURCU'NA GEÇECEK

Haftanın son etkisinde ise Merkür;  (iletişim, haberleşme, düşünce fikir gezegeni) 24 Ocak’ta  Kova Burcu'na geçecek ve 10 Şubat’a kadar Kova Burcu'nda kalacak.

ZİHİN GEZEGENİ, ZEKA BURCUNDA!

Merkür, Kova Burcu'nda güzel bir pozisyondadır, üçlü yöneticiliğe sahiptir, zihin gezegenin  zeka burcunda olması pozitif bir etki olacak...

Bu dönemde  becerilerimizi, yeteneklerimizi, yaratıcılığımızı, başarılarımızı projelerimize yansıtabileceğiz.

Zihin kapasitemiz yüksek olurken, doğru iletişim kurabilecek; duygusal olarak tepkiler vermeden daha  mantıklı ilerleyebileceğiz.

Sıra dışı, farklı fikirler öne çıkacak.

Kalabalık gruplarla doğru iletişim kurup, güzel toplantılar, iş birlikleri gerçekleşebileceğiz.

Hem teknolojiye merakımız artacak, hem işlerimize teknolojiyi güzel bir şekilde adapte edebileceğiz.

Merkür Kova Burcu'na geçer geçmez, Güneş ile kavuşum halinde olacak, bu da kendimizi doğru ifade edebilme adına özellikle Perşembe ve Cuma günü pozitif etki yaratacak...

Eğer büyük  ve önemli toplantılarınız varsa,  Pazartesi ve Salı gökyüzünün verdiği olumlu etki ile beraber altyapıyı  oluşturup,  hafta sonuna doğru konuşmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu hafta önemli, kalıcı bağlantılar kurmak adına çok güzel etkilere sahip.

ASTROLOG SEMA SİDAR

YENİ HAFTANIN ENERJİLERİNİN BURÇLARA ETKİLERİ

YENİ HAFTANIN BURÇ YORUMLARI

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Ay tutulması ile başlıyoruz,  bu etki size  çocuklarınızla olan ilişkiler, aşk ilişkileri, kendinize ayırdığınız vakit, özel zevkleriniz temsil eden alanda etki edecek. İlk tepkileriniz ve tetiklenmeniz  duygusal olurken, kendinizi baskı altında hissedip, büyük bir iç güçle, hayatınızda bu konularda yaşadığınız sıkıntıları çözmek için gayret gösterebilir ve yine bu konularda karşındaki insanlarla fikir mücadelesine girebilirsiniz. Burcunuzda bulunan Mars, Jüpiter ve Venüs güzel bir etkileşim içinde olacak, birey olma yolunda sizi yüceltecek ve yükseltecek. Özellikle yolculuklar, iş seyahatleri, bu yönde yeni fırsatlar çok iyi gelecek tutulmanın da etkisini düşünürsek, ailecek  tatile çıkabilir, kendinizi geliştirecek  hem eğitim hem tatil bir arada olan bir fırsat gelebilir. Haftanın son etkisi Merkür'ün burç değiştirmesi ise size kalabalık gruplarda sosyalleşme hatta buralarda popüler olma yeni fikirler yeni başlangıçlar yapma adına  da çok olumlu destekleyecek.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya ay tutulması ile başlıyoruz, bu etki sizi eviniz ile ilgili karar almaya sabit bir düzen kurmaya bu konuda sıkıntı yaşadığınız özellikle duygusal olarak kendi sınırlarınızı çizemediğiniz alanlarda size destek verirken. Hayat enerjiniz de bu yönde olacak, maddi ve manevi birçok konuyu halledip kalıcı bir düzen kuracaksınız. Geçen haftadan bu yana etkisini sürdüren Venüs-Jüpiter kavuşumu bu hafta da devam ediyor ve Mars’a çok olumlu bir açı gerçekleştirecek, bu olumlu etki ile beraber maddi konularda yaşadığınız sıkıntılara çözüm bulabilecek, maddi açıdan yeni bir yapılandırma yapıp ödemelerinizi borçlarınızı düzenleyeceksiniz. Yine özellikle parasız kalma, maddi düzeni koruma gibi korkularınız varsa, bu hafta tutulmanın da verdiği cesaretle beraber burada aile bireyleriniz de önemli bir rol oynamasıyla bayağı rahatlayacaksınız. Merkür; iletişim gezegenin burç değiştirmesi size yeni bir kariyer planı oluştururken. Özellikle internet sitesi, logo tasarımı yolunda destek oluştururken üstlerinizle de çok güzel dengeli bir ilişki kurabileceksiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya ay tutulması ile başlıyoruz, bu önemli etki sizi ikili ilişkilerde öne çıkartırken, kardeşleriniz yakın çevreniz komşularınızla egosal problemler yaşayabilirsiniz. Zihniniz merak, enerjiniz oldukça iyi olurken, gökyüzünün kendi  sınırlarını çiz mesajı alacaksınız. Karşıt burcunuzda bulunan Venüs-Jüpiter kavuşumu  Mars ile güzel bir etkileşim halinde olacak, bu da size ikili ilişkiler evlilik adına karar alma hatta böyle kalabalık gruplar aracılığı ile  hayatınızda birisi yoksa güzel bir ilişkiye başlayacak fırsat verirken. Sosyalleşmek, sosyal ortamlarda ön plana çıkmak sizin için oldukça kolay olacak. Son olarak Merkür'ün burç değiştirmesi ise inanılmaz iyi gelen bir etki, burcunuz ile aynı element olan hava grubu bir burçta gerçekleştiği için sizi iletişim, yolculuklar, seyahat yurtdışı ile alakalı konular bunların hepsinde yaratıcı fikirlere zekanızı kullanabilmeye ve ön plana çıkma adına fırsat sağlayacak.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya ay tutulması ile başlıyoruz, bu  tutulma sizin maddi parayı temsil eden alanınızda gerçekleşiyor. Böylece gelirlerinizi arttırma çabanız hatta bunun için kuvvetli güzel bağlantılar kurma maddi olarak rahatlama finansal anlamda istediğiniz standardı oluşturmanız için destek verirken. Haftanın diğer etkileşimleri olan Venüs-Jüpiter kavuşumunun Mars; mücadele gezegenine yaptığı olumlu etkileşim ile beraber mesai saatlerinizi düzenleyebilecek, iş ortamınızda ki ilişkileriniz daha da öne çıkacak, kariyerde yükselecek, iş ortamındaki çalışma yapınız ve azminiz üstleriniz  tarafından fark edebilecek. Merkür; iletişim gezegeninin burç değiştirmesi ise size krediler, ödemeler, borçlarda zekanızı kullanabilme parayı düzgün bir şekilde kullanma, yine maddi konuları çözümleme altına destek verirken. Sağlık açısından geçireceğiniz operasyonlar varsa teknolojinin içinde olduğunu yeni tedavi yöntemlerini yöneleceksiniz. Hayatınızda sağlık ve  güzelleşme adına teknoloji uygulayabileceğiniz bir süreçte diyebilirim.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar,  haftaya burcunuzda gerçekleşen ay tutulması ile başlıyoruz. Sizin için çok önemli bir etki, çünkü  geride bıraktığınız bir buçuk yıldır tutulmalar ile boğuştunuz ve artık hasat alma zamanı, sadece duygusal karmaşadan uzaklaşıp kendinizi öne çıkartmanız, Haydi kalk artık senin zamanının geldi diyebileceğiniz etkiler söz konusuyken birey olma adına öne çıkma adına oldukça güzel bir etki kendinize her konuda patlatabileceksiniz, ama önce duygularınızı çözümlemeniz gereken bir tutulma ve size bu anlamda Venüs-Jüpiter kavuşumu ve  onun Mars’a ile yaptığı olumlu açı destek verecek, ilişkiler adına destek  partneriniz ile beraber bir seyahat programına çıkabilir ve devamında onunla güzel bir ortaklığa imza atabilirsiniz. Merkür; iletişim gezegeninde karşıt burcunuzda geçiyor, ve sizi ikili ilişkiler ortaklıklarda farklı fikirlere ani kararlara beklemediğiniz fırsatlar konusunda destek verirken. Hayatınızın her alanında teknolojiyi oturtabilir, iletişim yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya ay tutulması ile başlıyoruz, bu tutulmanın zor etkileyeceği burçlar arasında yer alıyorsunuz, bir tık kendi içinize çekilebilir. Hayatta neleri erteledim neler yapmam gerekiyor diye içsel bir hesaplaşmaya girebilirsiniz. Burada yakın çevrenizin size desteği önemli aile ile vakit geçirmek, ev düzeni kurmak ve biraz da meditasyon tarzı faaliyetlere yönelmek size iyi gelir. Uzun yürüyüşleri muhakkak tavsiye ediyorum, sıkışmışlık hissini böylece kolay çözümleyebilirsiniz. Enerjinizi bu şekilde  dengelemeniz gerekiyor. Haftanın güzel etkileşimi olan Mars’ın Venüs-Jüpiter kavuşumuna gerçekleştirdiği olumlu açı ile beraber, maddi anlamda da size gökyüzü destek verecek,  kendinizi geliştireceğiniz bir eğitimin içinde daha da dengede olabileceksiniz. Merkür; iletişim gezegenin burç değiştirmesi ise mesai saatlerinizin artmasına , çalışma ortamınızda teknoloji daha aktif kullanmanıza  sebep olurken, sağlık açısından  dolaşım sistemi rahatsızlıkları önümüzdeki 20 gün boyunca sizi uğraştırabilir.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Aslan burcunda gerçekleşecek tutulma ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber kalabalık gruplarda popülerliğiniz artarken, gerçekten  kendinizi öne çıkartma döngüsündesiniz diyebilirim. Statü sahibi olduğunuz  ortamlarda  üstleriniz ile  yaşadığınız problemleri, iş çevrenizde ya da özellikle erkek figürlerden kaynaklı problemlerin birçoğunu kendi sınırlarınızı koruyarak çözebileceksiniz. Venüs- Jüpiter kavuşumunun olumlu etkisi ve Mars'a  gerçekleştireceği açı ile beraber ikili ilişkiler evlilikler ve ortaklıklar adına fırsat sağlarken, kısa yolculuklar size çok iyi gelecek yolculuk enerjiniz artarken yeni fırsatlar da kazanabileceksiniz. Aynı zamanda güzel ortaklara da imza atabileceksiniz. Merkür; iletişim gezegeninin burç değiştirmesi ise sizin aşk ilişkileri, çocuklarla ilgili konular ve özellikle hobilerinize yönelme adına fırsat sağlarken. Bu alanda  da oldukça iyi olacaksınız hobilerinizi gerçekleştirme adına gayet güzel etkiler var.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya ay tutulması ile başlıyoruz, tutulma sizi kariyer, iş ortamı, anne ile ilgili konularda etkilerken. Özellikle anne tarafından olan akrabalarınız ile  problemler yaşayabilirsiniz. Burada kendi sınırını çizmeniz önem kazanacak, bir yandan da gerçekten ben buradayım diye bileceksiniz. İş ortamında ise farklı bir iş beklentiniz varsa, bunun öncelikle duygusu alarak, ne kadar isteyip istemediğinizi anlayıp daha sonra ilerleyeceksiniz. Bu haftanın güzel etkilerinden olan Venüs-Jüpiter kavuşumu ve Mars ile gerçekleştirdiği olumlu etkileşim ile beraber iş ortamında istediğiniz imkanları elde edebilecek. Sağlıkla ilgili konularda rahat diyebilecek ya parasal anlamda daha yukarı çıkabileceksiniz,  bu anlamda kendi dengenizi kurarken. Sağlıkla ilgili konularda migren ve baş ağrısı konusunda dikkatli olmalısınız. Merkür'ün burç değiştirmesi ise sizi aile içindeki konularda çözüm arayışına fikirsel ayrılıklara çözüm bulmaya iterken yine de sizin  yanlış anlaşılabileceğiniz ortamlar oluşabilir,  temkinli olmanızda fayda var.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar,  haftaya ay tutulması ile başlıyoruz, bu etki ile beraber eğitim yurtdışı ile ilgili konular ve özellikle ruhsal anlamda da kendinizi revize etme yükselme dönemi diyebilirim . Tutulmanın enerjisi size iyi gelirken, harekete geç mesajını verecek. Venüs-Jüpiter kavuşumu burcunuzda gerçekleşmeye devam ediyor ki inanılmaz olumlu olan bu etkiye, Mars ile gerçekleştireceği olumlu etki ve aynı zamanda  ay tutulmasının desteği ile her alanda  ben diyebilme , kendinizde radikal değişiklikler yapma mücadele etmek istediğiniz konularda başarı, aşk ilişkilerinde öne çıkma bunların hepsini size destek verirken. Aynı zamanda Merkür’ün  burç değiştirmesi ile de iletişim gücünüzü kuvvetlendirecek, işlerinize teknolojiyi adapte edebileceksiniz, gideceğiniz seyahat programları kısa yolculuk varsa çok iyi gelecek. Diğer yandan  kardeşleriniz ve yakın çevreniz de olan iş girişimleriniz varsa  sizi yukarı çekecek.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya ay tutulması ile başlıyoruz, bu tutulma sizin krediler, borçlar ve ödemeler alanınızda gerçekleşirken, bu konu başlıklarında radikal hamleler yapıp, geride bıraktığınız bir buçuk senedir duygusal olarak sizi zorlayan parasal konularda karar almaya yöneltecek. Bir tık kendi içinize dönebilirsiniz, az ve öz insanla vakit geçirmek isteyebilir. Problemlerinizi çözme tutulmadan güç alabileceksiniz, ayrıca  Venüs-Jüpiter kavuşumunun Marsa ile yaptığı olumlu etkileşim ile beraber. Yeni bir ev düzeni kurma evinizde daha çok vakit geçirme ,aileden gelecek destekler ve böylece kendinizi kapattığınız duygu durumundan onlar sayesinde çıkabileceğiz olumlu bir hafta. Merkür'ün burç değiştirmesi ise para alanında gerçekleşiyor, yeni oluşumlar, teknolojik yeni faaliyetler, maddi ve manevi fırsatlar öne çıkarken kendinizi geliştirebileceksiniz ve böylece hızlı yol alabileceksiniz. Bu anlamda da gayet güzel bir hafta bütün iş görüşmelerinizi sorunsuz bir şekilde halledebileceksiniz.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya karşıt burcunuzda gerçekleşen ay tutulması ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber ikili ilişkiler ortaklıklar ve evlilikler konusunda duygusal olarak yaşadığınız her türlü sıkıntıyı çözümleyebilecek. Kendi sınırlarınızı oluşturabilecek neyi istediğinizi anlayabileceksiniz. Birazcık gözünü açacak etkiler söz konusu, bu anlamda yine gökyüzündeki çok olumlu etkilerden birisi olan Venüs- Jüpiter kavuşumunun Mars ile yaptığı güzel etkileşim ile beraber yakın çevre, kardeşler ile beraber kalabalık ortamlarda sosyalleşme, bu ortamlarda iletişim yeteneklerinizi kullanabilme ve aynı zamanda güzel bir iş ortaklığına girişebilirsiniz. Haftanın son etkisi ise Merkür; iletişim gezegeni burcunuza geçiyor, zeka kapasitenizi yeteneklerinizi bilgilerinizi çok güzel bir şekilde iş dünyasına oturtma iş dünyasına sıkıntı yaşadığınız her şeyi çözümleme ve doğru temaslarda bulunma adına  yeni imkanlar  yaratacak.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya ay tutulması ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber iş ortamınızdaki mesai saatleriniz artabilir, iş ortamında duygusal olarak biraz bunalabilirsiniz. Başka insanların egosal problemleri ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz ama hafta ortası bu etkiyi lehinize çevirebileceksiniz ve kendinizi daha rahat bir iş düzeni oluşturacaksınız ki bu hem maddi anlamda da rahatlama  hem de iş yeriniz de statü kazanma işlerinizi yoluna koyma adına destek verecek size, bu desteği Venüs-Jüpiter kavuşumunun Mars ile yaptığı olumlu etkiyi de alıp uygulamaya geçirebileceksiniz. İş değişikliği işle ilgili yükselme adına harika bir hafta. Merkür; iletişim gezegenin burç değiştirme size bir tık beklentilerinizi anlamı adına anlama yoluna yöneltirken, yeni kararlar alabilirsiniz. Ayrıca, kimlerle konuşup, kimlerle konuşmamanız adına içsel kararlar alabileceğiniz dönebileceğiniz etkiler söz konusu.

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
kova burcu
ay tutulması
kanlı ay tutulması
kanlı kurt ay tutulması
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
merkür
aslan burcu
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter