Reklam
Temiz Magazin
03 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Diyetisyen Ahmet Akbulut, yazılarıyla Temiz Magazin'de!

Doktor Yazısı
04 Şubat 2016

Temiz Magazin'in çok okunan "Sağlık" ve "Doktorlar" sayfalarında, kadın-erkek hepimizi yakından ilgilendiren bir branşın uzmanı Diyetisyen Ahmet Akbulut'da var. Akbulut, yazılarıyla hayatımıza ışık tutacak. 

DİYETİSYEN AHMET AKBULUT KİMDİR?

İstanbul Bilim Üniversitesi'nden 2013 yılında mezun olan Diyetisyen Ahmet Akbulut, öğrenim süresi boyunca Florance Nightgale Hastaneleri, Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi, Galatasaray Spor Kulübü, Çapa Spor Hekimliği, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Taksim İlkyardım Hastanesi, Harbiye Diabet Hastanesi’nde eğitimler gördü.

Mezuniyetinin ardından Medicalpark Bahçelievler Hastanesinde 1 sene boyunca çalıştıktan sonra, Şafak Hastaneler Grubu'na bağlı olarak 2015 yılı itibariyle Özel Ataköy Hastanesi'nde hastalarını kabul etmekte... www.atakoyhastanesi.com.tr

Diyetisyen Ahmet Akbulut; Obezite, Zayıflık, Obezite Cerrahisi sonrası beslenme, Diyabette beslenme, Kalp-damar hastalıklarında beslenme Gebelik ve Emzirmekte beslenme, Sporcu beslenmesi, Sindirim sistemi hastalıklarında beslenme, Kemik ve Eklem hastalıklarında beslenme alanlarında çalışmalar yürütmektedir.

Facebook Google plus Instagram Twitter