Reklam
Temiz Magazin
14 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

10 yıllık sevgilisini dövdüğü iddia edilen o doktor açıklama yaptı! İşte Nihat Dik'in açıklaması: "İftira!"

Gündem
23 Temmuz 2020
10 yıllık sevgilisini dövdüğü iddia edilen o doktor açıklama yaptı! İşte Nihat Dik'in açıklaması: "İftira!"

10 yıldır birlikte olduğu, çocuğunun annesi Yasemin Uzuner'e gösterdiği şiddet haberini dün yayınladığınız Dr. Nihat Dik'ten bugün sosyal medya hesabından bir açıklama geldi. 

İddialara göre Yasemin Uzuner, 14 Haziran'dan Cunda'da 2 yaşındaki kızı Maya'nın gözleri önünde bu vahşeti yaşamış!

Hem Cunda Jandarmasından hem de İstanbul'a döndükten sonra aldığı resmi evrakları, darp raporları var. 

UZAKLAŞTIRMA KARARI DA VAR!

Şu an Dr. Nihat Dik için mahkemenin verdiği Yasemin Uzuner'e uzaklaştırma kararı da var. 

İddialara göre Dr. Nihat Dik o gece 2 yaşındaki kızı Maya'ya da şiddet uygulamış. 

Maya, 1 buçuk saat boyunca annesinin yediği dayağa aynı odanın içinde şahit olmuş, Dr. Nihat Dik kızı Maya'yı da önce silkelemiş, ağlayınca da tokat atmış! 

Biz dün objektif yayıncılık anlayışımızla Türkiye'de pek çok kişi tarafından tanınan, hatta televizyonlarda çeşitli programlara çıkan, hatta Burcu Esmersoy'la program bile yapan Dr. Nihat Dik ve sevgilisi Yasemin Uzuner arasında yaşandığı iddia edilen ve fotoğraflarıyla kanıtlanan, mahkemede davası da devam eden bir olayı haber yaptık. 

Haberimizin ardından, bugün Dr. Nihat Dik, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. 

Yine objektif yayıncılık anlayışımızla, o açıklamayı da yayınlıyoruz: 

Nihat Dik açıklamasında: "Sahibi olduğum şirketlerin çatısı altında yıllardır sevgi ve saygıyla çalıştığımız yüzlerce emekçi kadın arkadaşım, bir karıncayı bile incitmeyecek kadar nazik olduğumu bilirler. Kamuoyunda kadına şiddet seslerinin yükseldiği son zamanlarda, 1 ay geçmiş ve yargıya taşınmış bu olayın gündeme getirilmesi ve magazine servis edilmesi hiç masumda değildir. Kadın, erkek, hayvan ayırt etmeksizin, fiziksel ya da duygusal şiddetin her türlüsüne karşıyım ve karşı olduğumu beni tanıyan herkes bilir" dedi. 

Dr. Dik, yoruma kapattığı paylaşımına şöyle devam etti: "İznim olmadan, evlilik dışı dünyaya getirdiği çocuğumun, gücüm yettiğince masraflarını karşıladığım belgeleriyle birlikte yargıdadır. Ancak istekler her gün artarak çoğalmış, pandemi sürecinde karşılık bulamayınca da bu şekilde bir iftiraya başvurulmuştur. Öyle ki, çocuğuma olan sevgimi kullanarak istenen 1 milyon 100 bin TL doğum parası, Acarkent'te triplex villa tapusu, Range Rover marka jeep, ayda 33 bin 950 TL çocuk nafakası gibi akla hayale sığmayacak istekler, ancak problemli bir beyin tarafından dile getirilebilir" 

Etiketler: 
Doktor
nihat dik
yasemin uzuner
Range Rover
Kadına Şiddet
erkek vahşeti
maya clinick
maya klinik

Facebook Google plus Instagram Twitter