Reklam
Temiz Magazin
20 Haziran 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

3 kadından 9 çocuk yapan türkücü: "9 çocuğumun aylık masrafı 100 bin TL'den fazla!"

Gündem
10 Ocak 2019
3 kadından 9 çocuk yapan türkücü: "9 çocuğumun aylık masrafı 100 bin TL'den fazla!"

İzzet Yıldızhan, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. 9 çocuk babası Yıldızhan, merak edilenleri canlı yayında anlattı.

3 nikahsız birlikteliğinden 9 çocuğu olan türkücü İzzet Yıldızhan: "Ben çocuklarıma özellikle erkek çocuklarıma hep söylerim oğlum ben anneme nasılsam siz de annenize öyle olun, kadına olan saygınızı kaybetmeyin!"

Yıldızhan: "9 tane çocuğum var. 7 erkek, 2 kız. Çocuklarıma eğitimin önemini her seferinde söylüyorum. Hepsi okuyor. Aylık masrafları 100 bin TL’nin üzerinde. "9 çocuğumun da aylık maaşı var, cezada kesip ödülde arttırıyorum. "9 yaşındaki çocuğumun bana çok büyük maddi zararı oldu. 86 ekran 3 tane televizyonu parçaladı. Diyelim ki bakıcıya kızdı, karşıdan bir şey fırlatıp kırıyor. İlk televizyonu bana söylediler, ikincide çekindiler, üçüncüde çıldırmıştım artık. Ben çocuklarıma özellikle erkek çocuklarıma hep söylerim ‘oğlum ben anneme nasılsam siz de annenize öyle olun. Kadına olan saygınızı kaybetmeyin. Kardeşlerinize olan saygınızı kaybetmeyin. Şiddet hiçbir şeyin çözümü değil her şey konuşarak çözülür’ derim. 

KIZLARIM HİÇBİR ARKADAŞLARININ EVİNDE KALAMAZ, ERKEKLER KALABİLİR. AMA KIZIN ARKADAŞLARI BİZDE KALABİLİR!

Kızım mesela hiçbir arkadaşının evinde kalamaz. Akşam oldu mu eve döner. Neden kalamaz diye soracaksanız yasak, öyle bir kuralımız var. Ama kızımın arkadaşları bizde kalabilir hiçbir problem yok. Erkekler için bu kural geçerli değil erkekler kalabilir."

Etiketler: 
İzzet Yıldızhan
Türkücü
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter