Reklam
Temiz Magazin
02 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

40 bin liralık yatakta poz veren Tuğba Özay'dan olay açıklamalar! "Zerrin Özer bu işkenceyi kendine neden yaptı? Sanat camiası çakma ürün kullanıyor!"

Gündem
09 Temmuz 2019
40 bin liralık yatakta poz veren Tuğba Özay'dan olay açıklamalar! "Zerrin Özer bu işkenceyi kendine neden yaptı? Sanat camiası çakma ürün kullanıyor!"

Mobilya sektörünün önde gelen markalarından Ma Moda Concept mağazası önceki gün Türkiye'nin mobilya kenti Masko'da açıldı. Mobilyadan, ev tekstiline, ev aksesuarlarından mimari uygulamalara kadar yaşam dünyasını geliştiren, yaşam alanlarına hem şıklığı hem de rahatlığı sunan tasarımlar yaratan Ma Moda Consept mağazasının açılışına Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin'in yanı sıra Dubai ve Katar'dan iş insanları ile cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı. 

Ma Moda Genel Müdürü Ahmad Selahiye ve Genel Müdür Yardımcısı Marwan Bidi, konuklarla yakından ilgilendi. Ma Moda'nın concept ürünlerinin tanıtımını ünlü model Tuğba Özay yaptı.  Açılış seremonisini ise Çiğdem Tunç sundu.   

Genel Müdür Ahmad Selahiye ve Genel Müdür Yardımcısı Marwan Bibi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen açılışta Ma Moda'nın yeni ürünleri ve eşsiz tasarımları konuklardan tam not aldı. 

FANTASTİK YATAK ODASI SEVERİM

40 bin TL değerindeki göz alıcı yatağın üzerinde poz veren Tuğba Özay, “Bu mobilyalara oturmak bile insanı tedirgin ediyor. Hepsi çok özel, kendimi kraliçe gibi hissettim. Ben yatak odasında ışığı çok severim. Fantastik yatak odasını severim, Yatakta huzurla yatmalı, huzurla uyumalıyım" dedi. 

KALBİMİ HAK EDENE VERECEĞİM

İtalyan eşi Ludovic Fattizzo'dan geçtiğimiz ay boşanan Tuğba Özay, "Kalbimi hak edene vereceğim" diyerek hayatında kimse olmadığını söyledi. 

SANAT CAMİASI ÇAKMA ÜRÜN KULLANIYOR
Sahnede ve özel hayatında giydiği kıyafetlere çok önem veren ünlü model, "Tüm kıyafetlerimi yakın zaman sosyal medya üzerinden takipçilerime hediye edeceğim. Sanat camiasının çoğu çakma ürün kullanıyor. Bazısı da dünya markası diye tanıtıyor ama hangi butiklerden hangi arkadaşlarımızdan aldıklarını biliyoruz" diyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. 

ÇAĞLA ŞIKEL'İN TARZI BANA BENZİYOR

Tuğba Özay, ünlü modellerin giyim tarzlarıyla alakalı da "Demet hep aynı tarz giyiniyor, Blu-jean ve ceket... Tek tip buluyorum, Çok fit çok güzel bir kadın. Artık onu daha farklı bir tarzda görmek isteriz. Çağla Şıkel'in tarzını çok beğenirim kendime de yakın bulurum, Çağla çok renkli sever takar takıştırır" diye konuştu. 

VASİYETİMDİR; ADIMA MÜZE AÇILSIN
Ünlü model ayrıca, "Vasiyetimi açıklıyorum; sadece kıyafetlerim değil, aksesuarlarım da ben öldükten sonra ihtiyacı olanlara dağıtılsın. Bir de benim adıma müze açılsın" açıklamasında bulundu. 

DEMET ŞENER'İ RAHAT BIRAKIN
Yakın dostu Demet Şener'in ani bir kararla Cenk Küpeli ile evlenmesiyle ilgili de konuşan Özay, "Demet Şener'i çok eski tanırım. Demet Şener'i rahat bıraksınlar. Aşık oldu ise aşkını yaşasın... Demet 20 yaşında bir kadın değil ki 40 yaşında bir kadın. Birbirlerini sevmişler evlenmişler mutluluklar diliyorum" dedi. 

İKİNCİ AJDA PEKKAN OLACAĞIM

Son yıllarda sahnelerde fırtına gibi esen Tuğba Özay, müzik çalışmalarıyla ilgili de iddia açıklamalar yaptı. Özay, "Sizlere ikinci Ajda Pekkan vakası yaşatacağım. Ajda gibi senelerce sahnelerden inmeyeceğim inşallah" dedi. 

ZERRİN ÖZER KENDİNE NİYE BU İŞKENCEYİ YAPTI 
Sanat dünyasındaki evliliklerle ilgili bir soruyu da yanıtlayan Özay, 61 yaşındaki Zerrin Özer'in kendisinden 27 yaş küçük Murat Akıncı ile evlenip, ertesi gün boşanma kararı almasıyla ilgili "Zerrin Özer, tartışmasız Türkiye'nin en iyi yorumcularından biri... Gelmişsin kaç yaşına, ne gerek var... Aşk mı bu yani... Yazık üzüldüm yaşadıklarına. Hayata karşı çok deneyimli ve çok duygusal bir insan. Bir kadının gözyaşı pırlanta gibidir. Zerrin Özer niye kendine bu işkenceyi çektirdi bu yasta anlamış değilim" yorumunda bulundu. 

ÇOK GÜZEL EVLİLİKLER VAR
Sanat Camiasında çok güzel evlilikler olduğunu da söyleyen Tuğba Özay, "Mehmet Aslantuğ Arzum Onan, Larissa-Burak Gacamer ve Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çiftini çok beğeniyorum, birbirlerine çok yakışıyorlar" dedi. Özay'ın dili sürçüp Kadir Doğulu yerine Kemal Doğulu demesi kahkahalara neden oldu. 

Etiketler: 
Tuğba Özay
Larissa Gacemer
Kadir Doğulu
Ma moda concept
Neslihan Atagül
Çağla Şikel
Zerrin Özer
Ajda Pekkan
Arzum Onan
MEHMET ASLANTUĞ

Facebook Google plus Instagram Twitter