Temiz Magazin
23 Haziran 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Mahalle"de neler olacak?

Gündem
07 Mart 2018
"Mahalle"de neler olacak?

Yapımcılığını Med Yapım ile Get Yapım’ın ortak üstlendiği, Türkiye’nin başarılı genç oyuncularından Buğra Gülsoy ve Serhat Teoman’ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu, senaryosunu oyuncu arkadaşları Emre Erkan ile birlikte yazdıkları ve aynı zamanda da rol aldıkları "Mahalle" filmi 9 Mart’ta seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. 6 Mart Salı akşamı gerçekleşen filmin özel gösterimine Gökçe Bahadır, Özge Özpirinçci, Burak Yamantürk, Selin Şekerci, Kaan Taşaner, Cem Davran, Dolunay Soysert, Leyla Lydia Tuğutlu, Cengiz Bozkurt, Cansu Tosun, Leyla Feray, Eda Ece gibi birçok ünlü isim katıldı.

Özge Özpirinçci - Burak Yamantürk

Filmdeki oyunculuklarının yanı sıra kaleme aldıkları çarpıcı hikaye ve sarsıcı, bol sürprizli kurguya imza attıkları rejisiyle de büyük beğeni toplayan ‘Mahalle’ ekibi dakikalarca alkışlandı. Filmin her aşamasında birlikte yer alan Buğra Gülsoy, Emre Erkan, Mert Öner ve Serhat Teoman’ı yalnız bırakmayan ünlü isimler, ekibin bu başarısını dörtlüyle birlikte kutladı.

Leyla Feray - Serhat Teoman

Kendi kanunlarını kendi yazan bir mahallede yaşayan üç arkadaşın yeni taşınan, gizemli bir yabancıyla değişen hayatlarının anlatıldığı "Mahalle" filmi, 9 Mart’ta sinemalarda!

Selin Şekerci

Leyla Lydia Tuğutlu

Cem Davran

Cansu Tosun

Cengiz Bozkurt

Dolunay Soysert

Eda Ece

Gökçe Bahadır

 

 

Etiketler: 
Mahalle
Buğra Gülsoy
Serhat Teoman
Emre Erkan
Selahattin Töz
Hazar Ergüçlü
Selen Öztürk
Gökşen Ateş
Gökhan Soylu
Gökçe Bahadır
Özge Özpirinçci
Burak Yamantürk
Selin Şekerci
Cem davran
Dolunay Soysert
Leyla Lydia Tuğutlu
Cengiz Bozkurt
Cansu Tosun
Leyla Feray
Eda Ece