Temiz Magazin
09 Aralık 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Açıkhava Süperstarın ışığıyla parladı

Gündem
21 Mayıs 2023
Açıkhava Süperstarın ışığıyla parladı

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, önceki akşam konser maratonuna anlamlı ve görkemli bir konserle start verdi. Sezon açılışında Ajda Pekkan’ı ağırlayan Kuruçeşme Sahnesi, süperstarın ışığıyla parladı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı sevincini hayranlarıyla birlikte kutlayan Pekkan, aralıksız 2,5 saat sahne aldığı konserde dinleyicilerini mest etti. 7 ‘den 77’ye binlerce müzikseverle dolan Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde hem 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu hem de ilk konser heyecanı bir arada yaşandı.

“AMA BEN SİZİ ÇOK ÖZLEDİM”

‘Yeniden Başlasın’ şarkısıyla hayranlarına “Merhaba” diyen süperstar, sahneye adım atar atmaz güzelliği ve sahne enerjisiyle Paraf Kuruçeşme Açıkhava dinleyicisini büyüledi. Her zaman olduğu gibi kostümüyle fark yaratan ünlü sanatçı, şıklığıyla yine göz kamaştırdı. Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi için ünlü modacı Burcu Sedef tarafından tasarlanan gri payetli, kolları püsküllü tulumuyla kendine hayran bıraktı. Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nin ilk konserinde ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşayan Pekkan, “Sizleri çok ama çok özledim. Kuruçeşme Sahnesi’nde bu sene bir kez daha buluşmak özel bir şey benim için… Tekrar birlikte olmak, heyecanı birlikte yaşamak, aynı frekansta olmak çok güzel duygular…Sahneye ilk kez çıkıyormuşum gibi kalbim tir tir titriyor. Böyle olmasaydı birbirimize aynı sevgiyi hissetmezdik.” sözleriyle duygularını ifade etti.

SÜPERSTAR ESTİ GEÇTİ!

‘Resim’, ‘Ya Sonra’, ‘Palavra’ gibi unutulmaz şarkılarıyla sevenlerini müzikal bir yolculuğa çıkaran süperstar, ‘Ben Yanmışım’, Yakar Geçerim’ ve ‘Bir Günah Gibi’nin de aralarında bulunduğu hit şarkılarını birbiri ardına seslendirdi. Kendi şarkılarının yanı sıra her tarzdan müziğe yer verdiği bu geceye özel repertuvarıyla Boğaz’da esti geçti. Dansçılarının da eşlik ettiği Süperstar tam anlamıyla sahnenin tozunu attırdı.