Temiz Magazin
24 Ekim 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Acun Ilıcalı'dan flaş Şeyma Subaşı hamlesi! Melisa'nın fotoğraflarına yasak!

Gündem
09 Şubat 2019
Acun Ilıcalı'dan flaş Şeyma Subaşı hamlesi! Melisa'nın fotoğraflarına yasak!

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı, geçtiğimiz yıl kasım ayında Silivri Adliyesi'ne giderek evliliklerini yaklaşık 10 dakikada noktalamıştı. Ilıcalı son olarak kızı Melisa'nın velayetini almıştı. Konuyla ilgili son detaylara Habertürk ulaştı

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ortak bir kararla kızları Melisa Ilıcalı'nın velayetinin babası Acun Ilıcalı’ya verilmesi için girişimde bulundu. İkili kızlarının velayeti için mahkemeye başvurdu. Mahkeme, Melisa'nın annesinde olan velayetini babası Acun Ilıcalı'ya verdi.

Melisa Ilıcalı'nın velayetinin Acun Ilıcalı'ya verilmesinin ardından Şeyma Subaşı için hukuki olarak bir takım değişiklikler gerçekleşti. Habertürk'ün haberine göre; Velayet davası, 30 Ocak günü Adalar Adliyesi’nde açıldı. Davacı Şeyma Subaşı, davalı Acun Ilıcalı oldu.

Subaşı, dava dilekçesinde velayetin değiştirilerek Acun Ilıcalı’ya verilmesini istedi. Şeyma Subaşı velayetin değiştirilmesinden sonra artık 115 bin lira nafaka alacak.

Normal şartlarda velayeti devreden kişiden iştirak nafakası talep edilirken, Acun Ilıcalı kızı Melisa’ya bakmak için Şeyma’dan nafaka istemedi.

Velayet değiştiği için Şeyma Subaşı, artık kızıyla ilgili fotoğraf ve videoları eskisi gibi rahat kullanamayacak. Kullanırsa eğer Ilıcalı’nın tedbir koydurma hakkı doğacak.

Öte yandan Acun Ilıcalı’nın bu konuda da Şeyma’yı uyardığı gelen bilgiler arasında yer aldı. 

Etiketler: 
Şeyma Subaşı
Acun Ilıcalı
Melisa Ilıcalı

Facebook Google plus Instagram Twitter