Reklam
Temiz Magazin
09 Nisan 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Ağır Romantik" filminin galası yapıldı...

Gündem
13 Şubat 2020
"Ağır Romantik" filminin galası yapıldı...

Sinemaseverlerin merakla beklediği 14 Şubat Sevgililer Günü’nde vizyona girecek olan "Ağır Romantik" filminin galası önceki akşam Torun Center’da yapıldı. Başrollerini Tuvana Türkay ve Onur Tuna’nın paylaştığı; oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Durul Bazan, Sermiyan Midyat, Servet Pandur ve Gazanfer Ündüz’ün de yer aldığı film, mutlu ve eğlenceli 1.5 saat geçirmek isteyenler için iyi bir alternatif olacak. Yapım, aşk için neler yapılabileceğini gözler önüne serecek.

Yapımcılığını, Ruhiyya Aliyeva / Liatris Yapım’ın üstlendiği, romantik komedi türündeki "Ağır Romantik", Cj Entertainment Türkiye dağıtımcılığında 14 Şubat 2020’den itibaren tüm sinemalarda yerini alacak. Film gösteriminde Müslüm Gürses’in ‘Seni Yazdım Kalbime’ şarkısını seslendiren Tuvana Türkay, finalde ayakta alkışlandı.

"Değişime şahit olacağız"

Filmin başrol oyuncularından Onur Tuna, çok eğlenceli bir set geçirdiklerini söyledi. Tuna, “Birlikte güzel sahnelerimiz olduğuna inanıyoruz. Montajdan sonra tabii ki biz de neler yaptığımızı merak ediyoruz. Kerem iki karakter. Adam bir hırsız çetesinin başı ve aşık olduktan sonra nasıl bir değişim yaşadığına şahit olacağız” dedi.

"Keskin konuşmalar yapmamak lazım"

Tuvana Türkay, herkesin içini ısıtacak bir projeyle sinemaseverlerin karşısına çıkacaklarını söyledi. Genç oyuncu, “Biz bir şeyler yaptık ve gerisi seyirciye kalmış. 14 Şubat’ta herkesin içini ısıtacak, şimdiye kadar karşılaştıkları romantik komedilerden farklı bir iş çıktı ortaya. Ters köşe olan, arafta kalmış ilişkilere sahip insanlara yol açabilecek bir hikayeyle karşılaşacak insanlar. Aslı, 30 yaşlarında idealist bir ailenin idealist olarak yetiştirilmiş kızı. Kafasında ilişki için belirlediği çizgiler çok keskin. Ama aşkla ilgili çok keskin konuşmalar yapılmaması lazım. Bu hepimizin hayatı için geçerli. Bu hayatta büyük konuşursan, sınanırsın. O yüzden Aslı’nın ‘Asla’ dediği bir insan çıkıyor karşısına… Aslı bütün kurallarını, yasaklarını karşısına alıyor. Biz çekerken çok eğlendik. Umarım izleyenler de bunu hisseder” diye konuştu.

"İnşallah yolumuz açık olur"

Filmin yapımcısı Aliyeva, “Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Gerçekten çok zahmetli bir film oldu. Tüm oyuncular ve yapım ekibimiz çok büyük emekler verdi. Ortaya çıkan projeden gerçekten çok memnunum. İnşallah yolumuz açık olur” şeklinde konuştu.

"İyilik hep kazanacak"

Altan Erkekli, dünyada her zaman iyiliğin kazanacağına inandığını söyledi. Usta oyuncu, “Bu filmde, dünyada her zaman karaların olmayacağını, beyazların karaların üzerini kaplayacağını ve iyiliğin her zaman kazanacağını anlatmak için yer aldım. Aşk ve sevgi, bu sevgiye emek veren herkesle bunları anlatmaya çalıştık” dedi.

"İnşallah yolu açık olur"

Filmde komik sahneleriyle dikkat çeken Durul Bazan, yeni rol arkadaşlarıyla tanışmaktan memnuniyetini dile getirdi. Bazan, “Eğlenceli bir film oldu. Şimdiye kadar çalışmadığım arkadaşlarla çalışma fırsatım oldu. Umarım güzel bir iş çıkmıştır ortaya. İnşallah yolunda açık olur.

FİLMİN KONUSU

Filmde İstanbul’un en büyük kapkaç çetesinin liderinin oğlu Kerem olarak görülecek olan Onur Tuna, büründüğü iki ayrı kimlik ile oyunculuktaki ustalığını gözler önüne serecek.

Sanata düşkün bir anne ve profesör bir babanın kışı olan Aslı (Tuvana Türkay) ise sevgilisinin gerçek kimliğinden habersiz, aşkın kollarına kendini bırakacak. Aslı ve Kerem’in yaşadığı aşk, sinemaseverleri hem romantik bir aşkın içine çekecek hem de kahkaha krizine sokacak. Aslı ile Kerem'in aşkı, imkansız görünen aşklara çıkış yolu bulacak. Kerem'in Aslı'nın kalbini kazanması için yapacağı ve çevireceği romantik oyunlar, sinema izleyicisini hem çok şaşırtacak hem de güldürecek.

 

 

Etiketler: 
Ağır Romantik
Onur Tuna
Tuvana Türkay
Altan Erkekli
Durul Bazan
Sermiyan Midyat
Servet Pandur
Gazanfer Ündüz
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter