Reklam
Temiz Magazin
01 Nisan 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Ajda Pekkan dondurma reklamını dün gece kutladı...

Gündem
14 Haziran 2019
Ajda Pekkan dondurma reklamını dün gece kutladı...

Müziğin ve modanın ikonik ismi Ajda Pekkan ile bir araya gelen Magnum, reklam anlaşmasını dün gece gerçekleştirdiği davetle kutladı. 

Dünyanın en başarılı moda fotoğrafçıları olarak sayısız ödüle layık görülen Mert Alaş ve Marcus Piggott tarafından Ajda Pekkan ile gerçekleştirilen çekime ait fotoğraflar ve “Gerçek Haz” videosu verilen özel davette ilk kez paylaşıldı.

Davete Ajda Pekkan, İlham Gencer, Demet Sabancı Çetindoğan, Ayşen Zamanpur, Ayten Danışman, Birgül-Behzat Gerçeker, Esra Oflaz, Erkan Özerman, Güneri Civaoğlu, Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı, Belçim Bilgin, Kubilay Aka, Gonca Vuslateri, Ahu Yağtu, Benan Terzioğlu, Bora Gencer, Saba Tümer, Burcu Esmersoy, Berk Suyabatmaz, Almila Ada, Melis Sezen, Kerem Tunçeri, Burcu Şendir, Tolga Sezgin, Selim Demir, Cenk Eren, Didem Soydan, Dila Tarkan, Zeynep Tosun,Züleyha Kuru gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının ileri gelen isimleri katıldı.

Gecede duygularını dile getiren  Ajda Pekkan: “Hayatım boyunca hep kendi içimdeki sese kulak vererek yaşadım. Benim için haz hep çalışmak, yeniyi keşfetmek ve başarının keyfini izlemek oldu. En büyük tutkum şarkı söylemekti, ilk günkü heyecanım bugün hala baki. Beni gerçek hazlarına ortak ettikleri için sevgili Magnum ekibine ve bu projeyi ölümsüzleştirdikleri için de Sevgili Mert & Marcus’a da teşekkür ediyorum.” dedi.

Süperstar Ajda Pekkan muhteşem şarkılarıyla büyüledi.

İlham Gencer’in piyano performansı eşliğinde sahnede üç şarkı söyleyen Ajda Pekkan, unutulmaz bir geceye imza attı.

Misafirler,gecenin başında DJ Zeynep Erbay’ın performansı ve Dans Fabrika’nın dans gösterisi ile ısınırken gecenin sonunda DJ Murat Tokuz’un özel müziğinin ritmiyle eğlenceli dakikalar yaşadı.

Etiketler: 
Ajda Pekkan
İlham Gencer
Demet Sabancı Çetindoğan
Ayşen Zamanpur
Ayten Danışman
Birgül-Behzat Gerçeker
Esra Oflaz
Erkan Özerman
Güneri Civaoğlu
Sinan Akçıl
Burcu Kıratlı
Belçim Bilgin
Kubilay Aka
Gonca Vuslateri
Ahu Yağtu
Benan Terzioğlu
Bora Gencer
Saba Tümer
Burcu Esmersoy
Berk Suyabatmaz
Almila Ada
Melis Sezen
Kerem Tunçeri
Burcu Şendir
Tolga Sezgin
Selim Demir
Cenk Eren
Didem Soydan
Dila Tarkan
Magnum
Zeynep Tosun
Züleyha Kuru
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter