Reklam
Temiz Magazin
18 Ocak 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Temiz Magazin - Ergül Keskin

Ajda Pekkan: "Sabrımın bir sonu var"

Gündem
11 Mayıs 2018
Ajda Pekkan: "Sabrımın bir sonu var"

Ajda Pekkan, 8 Mayıs’ta Bodrum’a tatile geldi. Pekkan, soluğu Bodrum gecelerinde aldı. Dün Yalıkavak Mahallesi’ndeki bir balık restoranında görülen Pekkan, balık, kalamar ve deniz börülcesi salatası yedi. Restoran çıkışında hayranları ile hatıra fotoğrafı çektiren Ajda Pekkan, sıcak ve samimi davranışlarıyla dikkat çekti.

Moralinin yüksek olduğunu 5-6 günlük bir tatil ve dinlenmek için Bodrum’a geldiğini belirten Pekkan "Kardeşim, ailesi ve bizler de Bodrum’u ve denizi çok seviyoruz. Burada adeta enerji depoluyorum. Bodrum olmasaydı ne yapardık bilmiyorum" dedi.

Gazetecilerin, "Ailesi, genç sevgilisini istemiyor" iddialarını hatırlatması üzerine Pekkan, bu tür haberleri yapanlar hakkında avukatları aracılığıyla suç duyurusunda bulunduğunu belirtip, "Sürekli yaşıma vurgu yapıyorlar. Bunun çok basit olduğunu düşünüyorum. Yaş vurgusu yaparak beni küçük düşürmeye ve kişiliğimi zedelemeye çalışıyorlar. Doğru olmayan şeyler yazılıyor. Elbette ki bizim de bir sabrımızın sonu var. Kimse ile kötü olmak istemiyorum. Ancak, bu her önüne gelenin her şeyi aslı olmadan yazabilmesi hakkını doğurmaz. Hakkımı yasal yollardan arayacağım. Bu konu ile ilgili fazla konuşmak istemiyorum. Gereğini yargı yapacak, bu suçu işleyenlerin iddialarını kanıtlaması gerek. Hep birlikte göreceğiz" dedi.

 

 

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
Ajda Pekkan
Bodrum
Yalıkavak
Tatil