Reklam
Temiz Magazin
29 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Ajda Pekkan'ın kiminle düet yaptığını öğrenince "şok" geçireceksiniz!

Gündem
20 Ocak 2016

Süperstar Ajda Pekkan, son diş estetiğini yapan Dr. Selçuk Basa'ya düet yaptı!

Çene Cerrahisi Profesörü olan Selçuk Basa, tamamı kendi bestelediği şarkılardan oluşan “Amorf” albümünün yapımcılığını da kendi üstlendi. Yani müzisyen doktor, kendine albüm yaptı!

Düzenlemeleri Selçuk Basa, Burçin Büke, Emin İnal, Ferhat Hasanoğlu ve Behzat Boran’dan oluşan Amorf Project üyeleri tarafından yapılan şarkıların olduğu albümde toplam 11 şarkı var ve başarılı çene cerrahi Selçuk Basa, albümünü "pop, caz, rock ve funk tınılarını harmanlayan bir efor” olarak tanımlıyor. Albüm, DMC etiketiyle müzik marketlerde olacak. 

AJDA PEKKAN'LA YOLLAR NASIL KESİŞTİ?

Ajda Pekkan'ın sesiyle, yani dev ismiyle destek verdiği Dr. Selçuk Basa'nın albümünün bilgileri böyleyken, Pekkan'ın doktoruna destek vermesinin özel bir sebebi ise yok!

"Yeni dişlere" sahip olmak için 2015'in Ocak ayında doktorun muayenehanesinin kapısını çalan Ajda Pekkan'la Selçuk Basa'nın dostlukları ilerledikçe, ortaya böyle bir düet fikri çıkmış... Duruma genel olarak bakılacak olursa da, bu durumun tek şanslı tarafı ise Dr. Selçuk Basa olarak gözüküyor! 

İŞTE DÜET'İN MİMARI OLAN DİŞ'LER!

İşte Ajda Pekkan'ın müzisyen doktor Selçuk Basa tarafından yapılan son dişleri! Pekkan, Basa'nın "Yasak Aşklar" şarkısına vokal yaptı! 

 

Facebook Google plus Instagram Twitter