Reklam
Temiz Magazin
20 Haziran 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Akım bitti kavgası sürüyor! Ferhat Göçer'den "Şeyi şeyine denk" cevabı!

Gündem
06 Mayıs 2021
Akım bitti kavgası sürüyor! Ferhat Göçer'den "Şeyi şeyine denk" cevabı!

Ferhat Göçer bugün köşe yazısında hakkında yazı yazan Hıncal Uluç'a sosyal medyada yaptığı açıklamayla cevap verdi.
Göçer'in ''Hıncal Uluç'un bugün hakkımda ''Şeyi şeyine denk'' bahsi ile kaleme aldığı yazıya cevaptır'' diyerek paylaştığı cevabı söyle:
''Zalimsin Hıncal Ağabey...İçinden geçtiğimiz bu ağır dönemde hem bir hekim hem sanatçı olarak bir yandan kendimin ve yakınlarımın mücadelesini verirken, bir yandan yöneticisi olduğum kurumlar aracılığı ile zor durumda olan meslektaşlarımız için ekip arkadaşlarımla birlikte canla, başla bağışlar topladık, yaptık. Gerek bireysel, gerek kurumsal, gerek bakanlıklarımızı, özel sektörü destek için teşvik etmeye devam ediyoruz. Tarkan dahil sayısız meslektaşım sessizce ve özveri ile kazandıklarını bağışladılar. Neler yazdınız sustum. Fakat sizden böyle bir ortamda birleştirici, moral verici büyüklük ve erdem beklerken... ''Şeyi şeyine denk'' cümlesini duymak beni yaraladı ve ağrıma gitti. Sevgi, hoşgörü ve sağlıkla kalın''


 

Hıncal Uluç ne yazmıştı?
 

Hıncal Uluç'un bugün köşesinde ''Ve de Ömür Gedik'' başlıklı yazısında yazdığı ''fendim Tarkan, Yıldız Tilbe'nin kampanyasına katılmayı "İşe yaramaz" diye reddetmiş.. Haklıymış Tarkan. Öyle diyor, Ömür..
"Aç müzisyenlere dikkat çekme çığlığı işe yaramıyorsa, senin önerin ne Tarkan" sorusu akla gelmiyor mu?. Susup çekilmek olur mu, Megastar!. Sen tek başına mı Megastar oldun?. Arkanda onlarca müzisyen çalmadı, bir o kadarı da vokal yapmadı, koro olmadı mı?.
Ya sen, "Tarkan haklı" diyen Ömür?. Sen de müzisyensin güya?. Ne zamandır söylemedin. Sevgilin Ferhat Göçer de öyle.. Ama sizin şeyiniz denk nasılsa..
Peki size çalanlar?. O sayede evlerine üç kuruş götürenler?. Onlar ne olacak?.. Ne yapıyorlar, hiç düşündünüz mü?.
Sırtlarına basıp yükseldiğiniz insanların ve ailelerinin şimdi aç oldukları hiç aklınıza geldi mi?.
"Tarkan doğru olanı yaptı.." Sen de doğru olanı yaptın Ömür!.
Gebersin müzisyenler, size ne?.'' 

 

Etiketler: 
Hıncal Uluç
Ferhat Göçer
Tarkan
Cem Yılmaz
Ömür Gedik
Yıldız Tilbe

Facebook Google plus Instagram Twitter