Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Aleyna Tilki'den 'istismar' iması: Zamanında haksızlığa uğradım!

Gündem
19 Kasım 2021
Aleyna Tilki'den 'istismar' iması: Zamanında haksızlığa uğradım!

Türkiye'nin gündemine oturan iki çocuğun cinsel istismara maruz bırakılmasına ilişkin görülen 'Elmalı Davası'nda anne ve baba dahil tüm sanıklara beraat kararı verilmesine popçu Aleyna Tilki, tepki gösterdi.

İki çocuğun cinsel istismara maruz bırakılmasına ilişkin görülen 'Elmalı Davası'nda şüpheli anne ve babanın serbest bırakılması, şarkıcı Aleyna Tilki'yi isyan ettirdi. Sosyal medyada hesabından bir video yayınlayan Tilki, geçmişte haksızlığa uğradığını söyleyerek 'istismar' iddiasında bulundu

"HAKSIZLIĞI VE ADALETSİZLİĞİ BEN YAKINDAN TANIRIM!"

Ünlü şarkıcı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Taciz edilen çocuklar, eğer karşılığında o kişi bir ceza almazsa adaleti tanıyamaz. Adaleti tanıyamazsa kendi celladına, kötü bir insana dönüşebilir. Siz şu an bir çocuğun cellada dönüşme riskini alıyorsunuz. Haksızlığı ve adaletsizliği ben yakından tanırım! Böyle olaylara tepki gösteriyorum. Hak eden hak ettiği cezayı çekmezse geride kalan kişinin iki seçeneği vardır. Ya iyi bir insan olur ya da kötü bir insana dönüşür. Bu insanlar yalvarırım ceza alsınlar! Cinsel defosu olmayan çocuk, cinsellikle alakalı böyle bir resim çizemez. En büyük delil budur. Onları içeri alın. Zamanında haksızlığa uğramış bir kız çocuğu olarak, şu çocukların davasındaki adam ceza almazsa 'Ben bir gün onlardan birini bulacağım' diyorum. Ceza verin!

Etiketler: 
Aleyna Tilki
elmalı davası
Taciz
İstismar
magazin
Gündem
Haber

Facebook Google plus Instagram Twitter