Temiz Magazin
13 Ağustos 2022

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan'ın romantik tatili

Gündem
28 Haziran 2022
Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan'ın romantik tatili

Yaklaşık bir yıldır meslektaşı Alp Navruz ile birlikte olan ve mutlu bir ilişki yaşayan Ayça Ayşin Turan önceki gün Bodrum'da görüntülendi. Alp Navruz sevgilisi Ayça Ayşin Turan’a ayağıyla su atarak şakalaştı. Denizde romantik anlar yaşayan ünlü çift birbirlerini öpücüklere boğdu.

 

ÜNLÜ ÇİFT TATİLDE

Yaklaşık bir yıldır meslektaşı Alp Navruz ile birlikte olan ve mutlu bir ilişki yaşayan Ayça Ayşin Turan önceki gün, Bodrum'da bir otelde görüntülendi. Ünlü çift güneş kremlerini sürerek güneşlendi.

ŞAKALAŞTILAR

Alp Navruz, daha sonra denize girmek için otelin iskelesine doğru hareket etti. Sevgilisi Navruz ile denize girmek için yanına giden Ayça Ayşin Turan iskelenin merdivenlerinden inerek kendini Bodrum’un serin sularına bıraktı. Alp Navruz, sevgilisi Ayça Ayşin Turan’a ayağıyla su atarak şakalaştı.

DENİZDE ROMANTİK ANLAR 

Denizde romantik anlar yaşayan ünlü çift birbirlerini öpücüklere boğdu. Ayça Ayşin Turan bir ara sevgilisi Alp Navruz’un sırtına doğru çıkarak yüzdü. Ayça Ayşin Turan’dan önce denizden çıkan Alp Navruz sevgilisini yüzerken izledi. Bol bol denizde kalan ve yüzen Ayça Ayşin Turan güzelliği ve fit vücudu ile herkesi kendine hayran bıraktı.