Reklam
Temiz Magazin
14 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Ankara'da yeni "erkek vahşeti!" Köpeğe tecavüz ederek öldürdü! Zavallı köpeğin acı seslerine komşular polis çağırdı! İşte detaylar!..

Gündem
23 Temmuz 2020
Ankara'da yeni "erkek vahşeti!" Köpeğe tecavüz ederek öldürdü! Zavallı köpeğin acı seslerine komşular polis çağırdı! İşte detaylar!..

Ankara Küçükesat'ta Volkan Uzun isimli kişinin sabah 4 civarında uzaktan akrabaları olan kişiler tarafından cenazeleri olduğu için kendisine emanet edilen cocker cinsi köpeğe tecavüz etti. 

Köpeğin sesleri sonrası komşuların şikayetiyle polislerin harekete geçtiği öğrenildi. Polislerin, köpeğin sahibinin oğlu ile birlikte kapıyı kırarak içeri girdiğinde köpeği ölü, şahsı da aşırı alkollü, yarı çıplak halde ve baygın şekilde yatarken bulduğu ifade edildi.

Uzun gözaltına alınırken, tecavüz edilen köpek acılar içinde öldü.

Köpeğe tecavüz ettiği iddia edilen Volkan Uzun'un Kızıl Elma Ocakları Teşkilat Başkanı, Beştepe Haber Genel Yayın Yönetmeni ve Türkiye Gençlik ve Spor Teşkilatı Genel Başkan Yardımcısı olduğu bildirildi.

Şahsın köpeği tecavüz sonrası yıkadığı tespit edilirken köpeğin sahibi şikayetçi oldu.

HAYKURDER'DEN AÇIKLAMA

Hayvanları Koruma Kurtarma ve Yaşatma Derneği tarafından (HAYKURDER) Günboyu'na yapılan açıklamada hayvanları koruma kanununun henüz çıkmaması sebebiyle suçlamanın mala zarar verme suçu yönünden yürütüldüğü ve dolayısıyla ilerleyen saatlerde serbest bırakılmasının beklendiği belirtildi.

Şahıs emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Öte yandan Twitter'da "Volkan Uzun Tutuklansın" #VolkanUzunTutuklansın etiketi gündemde kısa sürede 1. sıraya kadar yükseldi.

 

Etiketler: 
volkan uzun
Ankara
köpeğe tecavüz
hayvan
hayvanlar
köpek
Tecavüz
beştepe haber genel yayın yönetmeni
beştepe haber

Facebook Google plus Instagram Twitter