Reklam
Temiz Magazin
20 Haziran 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Aşk Acısı"nı kutladılar. Lerzan'ı dostları yalnız bırakmadı.

Gündem
10 Ocak 2019
"Aşk Acısı"nı kutladılar. Lerzan'ı dostları yalnız bırakmadı.

Lerzan Mutlu, yaptığı yeni albümüyle müziğe döndü.

İbrahim Tatlıses, Nalan, Müslüm Gürses, Yıldız Tilbe gibi büyük isimlerin aşk acısını anlatan şarkılarını yeniden yorumlayan Lerzan Mutlu, “Aşk Acısı” adını taşıyan yeni albümünün başarısını önceki akşam gerçekleştirdiği davetle kutladı.

İbrahim Tatlıses, Nalan, Müslüm Gürses, Yıldız Tilbe gibi büyük isimlerinin yıllar önce okudukları ve Türk Müzik tarihine geçen pek çok kült şarkıyı “Aşk Acısı” adını verdiği albümünde bir araya getiren Lerzan Mutlu, albümünün başarısını kutladı.

Alişan, Cenk Eren, Demet Akalın, Emel Müftüoğlu, Gülşah Saraçoğlu, Hakan Altun, Selin Ciğerci gibi birçok ünlü isim hep birlikte Lerzan Mutlu’nun mutluluğuna eşlik etti.

Ünlülerin bu defa kendilerinin eğlendiği gecede sabahın ilk ışıklarına kadar süren gecede fasıl eşliğinde şarkılar söylendi.

Gece için Lerzan Mutlu “Benim için çok özel bir albüm. Bu muhteşem şarkıları tekrar dinleyiciyle buluşturmaktan hem gurur hem mutluluk duyuyorum. Şarkıların çıktığı an itibariyle dijital platformlarda ilk üç arasına girmesi beni çok mutlu etti. Tüm sevdiğim dostlarımla muhteşem bir gece ile kutlamak istedim. Yanımda olan herkese teşekkür ederim…” dedi.

Etiketler: 
Lerzan Mutlu
Aşk Acısı
Hakan Altun
Demet Akalın
Cenk Erken
Emel Müftüoğlu
Seda Akay
Sinem Yıldız
Özgür Aras
Gülşah Saraçoğlu
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter