Reklam
Temiz Magazin
08 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Aşk Tesadüfleri Sever 2'nin müzikleri dijitalde...

Gündem
11 Şubat 2020
Aşk Tesadüfleri Sever 2'nin müzikleri dijitalde...

İlk filmden bağımsız öyküsüyle seyirciyi kadere, aşka ve umuda dair unutulmaz bir serüvene taşıyan "Aşk Tesadüfleri Sever 2" filmde yer alan şarkılarla ve Ozan Çolakoğlu imzalı müzikleriyle de dillerden düşmüyor.

 "Aşk Tesadüfleri Sever 2"nin, 9 şarkıdan oluşan film müzikleri albümü ise Pasaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı. Ozan Çolakoğlu'nun 3 aylık bir çalışmayla Londra'daki stüdyosunda hazırladığı orijinal film müziklerinin yanı sıra başrol oyuncularından Nesrin Cavadzade film için "Bir Rüya Gördüm", "Sen Benim Şarkılarımsın" ve "Farketmeden" parçalarını yorumladı.

İlk filmde olduğu gibi "Aşk Tesadüfleri Sever 2"nin çekimlerinde de sahne alan TNK grubu ise hem "Keşfedilmemiş Günahlar"ı seslendirdi hem de Caner Karamukluoğlu'nun film için bestelediği "Takıntı" isimli şarkıyı ilk kez sahnede söyledi.

"Aşk Tesadüfleri Sever 2"de ayrıca; Elvis Presley'in "Kiss Me Quick", Zeki Müren'in "Elbet Bir Gün", Kaan Boşnak'ın "Benimle Kayboldun", Zeynep Özyılmazel'in "Zaman Olur", Yaşar Güvenir'in "Sensiz Saadet Neymiş" şarkıları ve Teoman'ın yorumuyla Ahmet Kaya'nın "Acılara Tutunmak" şarkısı da yer alıyor.

"Aşk Tesadüfleri Sever 2" sinemalarda, film müzikleri albümü tüm dijital platformlarda!

 

 

Etiketler: 
Aşk Tesadüfleri Sever 2
Nesrin Cavadzade
Ozan Çolakoğlu

Facebook Google plus Instagram Twitter