Reklam
Temiz Magazin
15 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 17 Temmuz haftasının ve 17 Temmuz haftasında burcunuzun yorumları.

Astroloji
16 Temmuz 2017
Astrolog Sema Sidar'dan 17 Temmuz haftasının ve 17 Temmuz haftasında burcunuzun yorumları.

 

 

 

Merhaba Sevgili Okuyucularım,

Bu hafta geçtiğimiz haftanın sıkıntılı etkisine  ziyaden oldukça güzel ve olumlu etkilerle karşı karşıyayız.

Kendinizin, başarılarınızın üzerine kuracağınız hayatta kalıcı olarak ne istediğinize karar verip uygulamaya yöneleceğiniz etkiler söz konusu.

 

Haftaya Güneş-Uranüs kare  açısı ile başlıyoruz, kare açılar elde etmek istediklerimizde daha fazla efor sarf etmemize sebep olur. Özellikle duygusal ruh haliniz, içinizdeki isyan halleri ile  olduğunuz alanı terk etme isteğine sebebiyet verecek.

Kendi sınırlarınızı kanıtlamak adına, farklı yollara başvurabilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen olaylar, her konuya normal olmayan bir bakış akışı ile yaklaşmanıza sebep olacak. Kendiniz ile ilgili bir çok konuda devrim niteliğinde kararlar alabilirsiniz. Yenilenme ve modernleşme adına yeni başlangıçlar söz konusu.

 

ÇARŞAMBA'DAN İTİBAREN OLUMLU ENERJİLER BAŞLIYOR.

Çarşamba itibariyle gayet olumlu enerjiler bizi bulacak.

Venüs-Jüpiter arasındaki pozitif etkileşim, parayla ilgili konularda çabuk ve olumlu sonuç almamıza destek olacak.

Sevmek, sevilmek, aşk, ikili ilişkiler adına başlattığınız her şey harika etkilerle taçlanacak.

 

GÖKYÜZÜ PAYLAŞMA ENERJİSİNDE!

Mutluluğu, huzuru paylaştıkça artıracak gökyüzü.

Jüpiter ve Venüs gibi 2 iyicil gezegen kısaca bizim hayatımıza korunaklı, sevgi dolu bir çatı oluşturacak.

Eğitim, ticaret, alım- satım işiyle uğraşanlar, para akışınız hızlanıp, satışlarınız ve kazancınız oldukça bereketli olacak.

Çarşamba'dan itibaren devam eden 5 günü değerlendirebilirsiniz.

MERKÜR ve SATÜRN ARASINDA DA OLUMLU AÇI VAR.

Diğer bir gezegen hareketi ise Merkür ve Satürn arasındaki olumlu açı.

Merkür iletişimden sorumlu iken Satürn, sınırlamalarda  ve kalıcılıktan sorumludur.

Pozitif konuşarak, kalıcı başarılar elde etmeyi kendinizi doğru yönlendirerek karar vermeyi ve coşkulu ,istekli olduğunuz zaman  iletişimin içinde olduğu faaliyetlerde kalıcı başarılar  elde edebileceksiniz. Bu hafta bu kadar olumlu etkinin, dikkat etmeniz gereken bir noktası var, o da "dost acı söyler" kelimesi bizi zorlayacak. Çünkü, negatif konuşulan her konuşma, bizi daha ileriye götürmeyecek; doğru bile olsa.

Demoralize edecek, bu yüzden pozitif kim konuşuyorsa, kim sizi ateşleyecek konuşmalar yapıyorsa daha iyi gelecek.

Diğer yandan yeni elektronik eşya almak, bilgisayarınızı yenilemek, kalıcı ve önemli anlaşmalar imza atmak, şirket kurmak, pasaport ve vize işlemlerinizi halletmek adına olumlu etkiler var.

21 TEMMUZ'DA MARS, ASLAN BURCU'NA GEÇİYOR

21 Temmuz itibariyle Mars (mücadele gezegeni) Aslan Burcu'na geçiş yapacak, 5 Eylül'e kadar bu burçta kalacak.

Mars, hayata ve zorluklara  karşı  nasıl mücadele ettiğimizi, duruşumuzu simgeler. Diğer yandan erkek figürlerini de temsil ediyor.

Aslan Burcu'nun temasıyla buluşunca, olaylara karşı tepkilerimizde  daha coşkulu ve tutkulu olmaya yönleneceğiz.

Egosal enerjilerle karşı karşıya kalabileceğiniz gibi, sınırlarınız için daha fazla çabanız olacak.

Merhametli olmak ve  olmamakla, bazen olaylara karşı sesinizi yükseltmek arasında çelişkiler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi tanıtma, kendi imparatorluğunuzu kurmak çok önemli olacak.

Öne çıkmak için gerekirse,  bazı insanlara yalakalık yapmak durumunda kalabilirsiniz, bunu da gerekirse yapın.

Çünkü bu dönemde etiket sahibi, belli mevkide olan insanlar sizi bir tık ileriye taşıyabilir.

Aslan "parlatmak" ile ilgilidir, hayatınızdaki en önemli nokta bu olacak.

Bayan okuyucularım 5 Eylül'e kadar bulunduğu platformun yıldızı olan tipler ilginizi çekecek. 

Aşk ve ilişkilerde coşkulu olacaksınız. 

Bulunduğunuz ortamlarda ani parlamalar, aniden sinirlenen insanlara dikkat edin.

 

HAFTANIN BURÇLARA ETKİSİ:

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, aile fertleri ile yaşabileceğiniz sıkıntılar hayatınızı zorlaştırabilir. Özellikle kendi başınıza hareket etmek isteğiniz, aileden uzaklaşmanıza  sebebiyet verebilir.

Bu hafta ilişkiler adına harika bir hafta, evlilik yolunda bir adım atabilir, uzun süreli bir birlikteliğe ve ortaklığa başlayabilirsiniz.

Yine partnerinizin maddi, manevi desteği de sizi çok mutlu edecek.

Eğer hayatınızda birisi yoksa gideceğiniz  yolculuklar ya da bir eğitim seminerinin sonucunda kalıcı bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Çarşamba'dan itibaren  eğitim konularında da oldukça olumlu bir hafta, yeni bir eğitime başlayabilir, bunu da devamında kazanca dönüştürebilirsiniz.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, özellikle kardeşlerle ilgili sıkıntılar, onlarla iletişim açısından yaşayacağınız zorluklarla haftaya başlayabilirsiniz. Daha fazla kendi içinize çekilip, yalnız kalmayı tercih edeceksiniz. Yakın çevrenizle ilgilenmekten kaçınabilirsiniz; bu da problemlere sebebiyet verebilir.

Diğer yandan kariyerde inanılmaz güzel bir dönem, atama, terfi, yükselmeye dair ne bekliyorsanız sonuçlanabilecek bir dönem ve bunun maddi olarak umduğunuzdan daha fazla getirisi de olacak.

Önümüzdeki süreçte taşınma, evle ilgili değişiklikler, evinize alacağınız teknolojik aletler açısından da destekleyici.

Maddi kazançlar açısından fayda sağlayacak çok güzel bir hafta.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler,  arkadaş çevrenize karşı daha fazla sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz, bu da sizi biraz maddi anlamda zorlayabilir. Sosyal çevrenizin sizden maddi konularda beklentisi çok yüksek, biraz stratejik davranmanız gerecek.

Aşk, ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklar alanında, kendinizi öne  çıkartma yeni ve güzel başlangıçlar adına olumlu etkilere sahipsiniz.  

Yine hayatınıza yeni bir yön verme adına çok olumlu etkiler altındasınız, burcunuzdaki Venüs, Jüpiter ile çok olumlu bir açı gerçekleştiriyor.

Hobilerinize yönelme, kendinize vakit ayırma, fiziksel görüntünüzde radikal değişiklikler yapmak adına bir çok fırsat bu hafta gökyüzünün size hediyesi olacak.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, kariyerinizde istediklerinizi üstlerinize anlatırken, birtakım zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu alanda her zaman denediğiniz yöntemlerden daha farklı bir şekilde yaklaşmalısınız. Çünkü kariyerde ne kadar zorlayıcı etkileriniz olsa da, mevcut durumları değiştirme adına ve yükselme adına da destekler var.

Maddi açıdan da  güzel bir sürece başladınız, fakat evinizde vakit geçirmek, evdeki konularla ilgilenmek ve evinize yeni bir düzen sağlamak için kazançlarınızı harcayabilirsiniz.

İş ortamında güzel değişiklikler, fazla  mesai durumu, Perşembe'den sonra sizi aniden gelişen bir tatil planına yönlendirebilir. Bu yolculuğa kardeşiniz ya da yakın çevreniz ile çıkabilirsiniz.                            

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, uzun yolculuklar, katılacağınız eğitim ve seminerler açısından sıkıntılı bir hafta başlangıcı olabilir! 

Gideceğiniz yolculuklarda eşyalarınıza dikkat etmelisiniz.

Maddi konulardaki ve  yolculuklardaki  standartlarınız, beklentilerinizi karşılamayacak...

Haftanın en güzel etkisi ise arkadaşlarınız, sosyalleştiğiniz kalabalık  ortamlar... Bunlar size kazanç sağlarken, sizin geleceğe dair planlarınızdaki yapılanmaya da destek olacak.

Burcunuzda bulunan iletişim gezegeni Merkür'ün, Satürn ile yaptığı olumlu açı, bulunduğunuz ortamlarda  kalıcılığınızı güçlendirecek. 

Uzun soluklu bir aşk ilişkisi de bu hafta gündeminizde, yine çocuklarla ilgili konularda fayda sağlarken bu konularda biraz daha fazla sorumluluk alabilirsiniz.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, maddi konularda  sıkıntılı bir hafta başlangıcı sizi bekliyor, ödemeleriniz, krediler, vergiler için çevrenizden destek beklerken, bunu bulamayabilirsiniz. Kendi koşullarınızı kendiniz yaratmalısınız.

Diğer yandan kariyerde oldukça başarılı bir hafta, fakat önümüzdeki 5 gün başkalarından destek ile değil, kendi göbeğinizi kendiniz kestiğiniz zaman inanılmaz kazançlı bir hafta olacak.

Yine ailevi konularda birtakım sorunların sorumluluğu sizde olacak ve  bu sorumluluk enerjisi sizi psikolojik anlamda bunaltabilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

Evinizde, huzur bulduğunuz ortamlarda vakit geçirmeniz sizi  rahatlatacak. Aynı zamanda  evinizde de minik tadilat işlerinde çok olumlu sonuçlar alabilir, rahatlıkla ev düzeninizi yeniden yapılandırabilirsiniz.

 

 

Teraziler ve  Yükselen Teraziler:

Teraziler, evlilik, ortaklıklar ve ikili ilişkilerde kendi isteklerinizi karşı tarafa aktarmada sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz, bu da kariyerinizde daha fazla efor sarf etmenize, mevcut problemleri bu ortama yansıtmamak adına daha fazla gayret  içinde olmanıza sebebiyet verebilir.

Diğer yandan  uzun yolculuklar,  yurtdışıyla ilgili konularda fırsatlarla dolu bir hafta ve hafta sonuna doğru gireceğiniz  kalabalık ortamlar ve organizasyonlar sizin  parlamanıza destek verecek.

Bu hafta yolculuk enerjiniz oldukça aktif, hafta içi yurt dışı seyahatler, hafta sonu şehir içi trafiğiniz hareketlenecek.

Seminer, etkinlik, eğitimin içinde olduğu organizasyonlarda başarı sağlayacaksınız.

Burcunuzdaki Jüpiter, Venüs ile harika bir etkileşim içinde olacak. Kendinizde fiziksel anlamda değişiklik yapabilir görünüşünüz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, uzun yolculuklarla alakalı hafta başlangıcında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Özellikle yolculuklarda eşyalarınızın kaybolmamasına, paranıza, pasaport ve cüzdanınıza dikkat etmeniz önemli.

Diğer yandan sağlık anlamında da sıkıntılar, yolculuklarda bunaltabilir. Migren, baş ağrısı, dişlerle ilgili problemlere dikkat etmelisiniz.

İş ortamı, kariyerde yükselme ve bunun maddi kaynaklarınıza olumlu yansıması adına çok olumlu etkiler altında olacaksınız Çarşamba'dan itibaren... Aynı zamanda spritüel konularla ilgilenebilirsiniz, meditasyon veya yoga yaparak,  vücudunuzda biriken zorlu enerjiyi rahatlıkla pozitife  çevirebilirsiniz. Ama sizin için haftanın konu başlığı "parasal fırsatları değerlendirmek, kariyerde yükselmek" olacak.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar,  maddi konularda gelirlerinizi toplamak ve ödemelerde birtakım sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

Özellikle partnerinizden beklediğiniz desteği alamayabilir, kendinizin gayretiyle ödemelerinizi sonuçlandırabilirsiniz.

Diğer yandan kendinize de vakit ayırmada zorlanacaksınız, hafta içindeki planlamalarınızı çok iyi yapmalısınız.

Fayda sağlayacağınız en önemli konu sosyalleşmek. Arkadaşlarınız ile büyük davet ve organizasyonlara katılabilir, hafta sonuna doğru uzun yolculuklar ve seyahat planı ile hem iş hem tatil yapabilirsiniz.

Burcunuzda bulunan Satürn'ün Merkür ile yapacağı olumlu açı size kalıcı ve uzun süreli anlaşma, geleceğe yönelik projelerde kazanç sağlama, geleceği programlama açısından destek sağlayacak.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, ikili ilişkiler, evlilik, aile ve yuva kavramlarında birtakım sıkıntılar var.

Hafta başlangıcında  aradaki dengeleri sağlamak adına, partnerinizi ihmal edebilirsiniz dikkat edin.   

Sağlık konusunda da omurga ve sırt ağrıları, çalışmalarınıza engel oluşturabilir...

Bu hafta her konuda ve özellikle iş ortamında gerçekten daha düzenli ve programlı olmak, istediğiniz başarıları getirirken; size  ekstra bir  gelir kaynağı da oluşturabilir.

Perşembe itibari ile mali konularda çevrenizden destek alabilir, eşinizin ya da ailenizin imkanlarından faydalanabilir, kredi çekebilirsiniz. Gayet olumlu; fakat bu olumlu etki sizin kullanmanız yönünde... Siz maddi imkanlarınızı kullandırmamalısınız, borç vermek için uygun etkiler yok.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, sağlıkla ilgili konular hafta başında sizi zorlayabilir, yolculuklardan kaynaklı hiç beklenmediğiniz rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Gribal enfeksiyon, metabolizmanızın zayıf düşmesinden dolayı halsizliğe dikkat etmelisiniz. Çarşamba'ya kadar gıda  takviyesi ve vitamin desteği alabilirsiniz.

Diğer yandan bir  ortaklık  teklifiyle de önümüzdeki ay şekillenecek güzel bir gelecek planlamasına  girişebilirsiniz. Katıldığınız sosyal sorumluluk projeleri ve organizasyonlar da size kazançlı işler olarak geri dönüş sağlayacak.

Ve çarşamba itibari ile  her an kapınızı aşk çalabilir, sevgi enerjileriniz çok aktif. 

İçinizdeki kelebekleri uçuşturacak derece olumlu enerjiler olabilecek.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, partneriniz ile olan ilişkinizde daha fazla sorumluluk almakla, hatta bunu maddi konularda üstlenmek, para harcamak zorunda kalabilirsiniz. Hafta başındaki gergin enerji sizi bu alanda zorlayacak. Maddi konular söz konusu olunca, size  başkalarının değil, sizin onlara faydanızın olacağı bir hafta. Diğer yandan iş ortamında büyük adımlar atmak, yatırım yapıp olumlu sonuçlar alabilirsiniz..

Sizin için gayet olumlu bir hafta. Güzel ve yeni bir projede yer alabilirsiniz. İşinizdeki birçok konuya kalıcılık getirebilirsiniz, bu size hızlı ve kolay para olarak dönecek..

Programlı olmanız çok önemli, çünkü bu hafta ile önümüzdeki 2 ayın planlamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık açısından damar yolu rahatsızlıkları ve bacak ile ilgili sıkıntılara dikkat etmelisiniz.

Gökyüzünün tüm bereketinin hayatınıza yansıdığı güzel bir hafta olması dileğiyle.

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
Sema Sidar
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter