Reklam
Temiz Magazin
24 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Astrolog Sema Sidar'dan 2 Nisan haftasının ve 2 Nisan haftasında burcunuzun yorumları

Astroloji
01 Nisan 2018
Astrolog Sema Sidar'dan 2 Nisan haftasının ve 2 Nisan haftasında burcunuzun yorumları

 

Merhaba Sevgili Temiz Magazin okuyucularım;  

Yeni bir aya başlangıç yapıyoruz, bol bereketli, güzel haberleri arka arkaya alacağımız bir ay olmasını diliyorum.

Nisan'ı gökyüzü oldukça gerilimli etkiler ile karşılamamıza neden olacak.

YENİ HAFTADA DOLUNAY'IN ZORLU ETKİLERİ DEVAM EDERKEN, MARS ve SATÜRN'ÜN ETKİLERİNİ DE YAŞAYACAĞIZ 

Bir yandan Dolunay'ın zorlu etkileri devam ederken, bir yandan da Mars ve Satürn (gökyüzünün iki kötücül gezegeni) elele verip, sorumluluklarını ve mantığını kullan diye ders vererek haftaya merhaba diyorlar.

MARS ve SATÜRN BİZE "SORUMLULUKLARINI VE MANTIĞINI KULLAN" DİYECEKLER

Mars ve Satürn'ün etkileri 17 Nisan’a kadar hayatımızda olacak.

Mars, ilk olarak hangi konuda savaş vereceğimizi ve mantığımızla ne kadar yol almamız gerektiğini vurgulayacak.

Mars’ın ilgi alanı mücadeledir, nasıl savaştığımızı, hangi konuda savaşmamız gerektiğini gösterir.

Satürn ise kısıtlar!

Zamanı iyi kullan, sorumluluk almamız yönünde yaptırımlar uygular.

OĞLAK BURCU'NDA GERÇEKLEŞEN MARS ve SATÜRN ETKİSİ, BU HAFTAYA DAMGASINI VURACAK

Oğlak Burcu'nda gerçekleşen bu etki bu haftaya damgasını vuracak.

Kariyer ve para konusunda önemli gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Yaşça büyük otorite figürlerine karşı kendimizi savunmak zorunda kalabiliriz.

Patronlarınız ile  yaşadığınız gerilimler varsa , bunu konuşmak için uygun koşullar maalesef  yok.

Haftayı sakin geçirmeye çalışmanız ve yaşadıklarınızı bir yere not alıp, yeri geldiğinde ortaya çıkartmanız işinize devam edebilmeniz için gerekli.

MERKÜR RETROSU DEVAM EDİYOR

Diğer yandan Merkür geri hareketine de devam ederken, Mars ve Satürn ikilisine zorlu bir açı gerçekleştirecek.

DÜŞÜNCELERİNİZİ VE DUYGULARINIZI DOĞRU İFADE ETMEYE DİKKAT EDİN!

EN SON SÖYLENECEK SÖZLERİ, EN BAŞTA SÖYLEMEYİN

Dikkat etmeniz gereken en önemli şey düşüncelerimizi ve duygularımızı doğru ifade edebilmek olacak, sonda söylenecekleri başta söyleyebiliriz.

Ayrıca süreç bizi yeni başlangıçlara yöneltse de, bu başlangıçlar maddi kayıp ile sonlanabilir.

Yarım kalan işlere yönelmenin daha doğru sonuçlar doğuracağını belirtmek isterim.

Güneş’te Merkür’ün yanında yer alarak tüm yaşanan etkilere , şahitlik yapacak ve kendini göstermelisin diyerek baskı oluşturacak. Devlet daireleri ile alakalı işler, kurumsal firmalarla yapılacak önemli görüşmeler için cuma gününe kadar beklemenizi tavsiye ederim.

Özetle gökyüzü hem harekete geç diyecek hem de mantığını kullan diye bizi ikileme sokacak, hayatımızda güven duyduğumuz her alanı gerçekten güvenilir mi diye teste tabi tutacak.

HAFTAYI GÜZEL BİR ETKİ İLE KAPATACAĞIZ

VENÜS, MARS VE SATÜRN'ÜN ENERJİLERİ İYİ GELECEK

Haftayı ise  güzel bir etki ile  kapatacağız.

Boğa Burcu'nda mutlu olan Venüs; (aşk, ilişki, sevgi ve sanat gezegeni) Mars ve Satürn ikilisine üçgen açı gerçekleştirecek.

Bu açı yapıcı bir açıdır.

Hafta sonuna doğru ruhumuzun ihtiyacı olan  sevgi ihtiyacını hayatımıza  yansıtabileceğiz.

Bu zamana  kadar sevmek sevilmek hatta sevgiyi aramak bize zor gelecek, bu dönemde daha kalıcı ilişkiler ve  bağlantılar yapabilirsiniz.

Cumartesi günü itibariyle mantık çerçevesinde hareket etsek de, fiziksel olarak duyduğumuz ilgi bizi mutlu edecek.

Güzele ve görsele ilgi duyacağız.

Görselimizde minik değişiklikler yapabiliriz.

Beklediğiniz paralar varsa yine bu süreçte gelebilir. Maddi anlamda da olumlu etkiler var.

Toprak yatırımlarınız ve nakit paranız değerlenecek.

Ayrıca hayatınızdaki insan ile gelecek odaklı bir karar alabilirsiniz, yine uzun süreli ciddi bir ilişkinin ayak seslerini hissedeceğiniz bir hafta sonu olacak.

Haftanın enerjileinin burçlara etkilerine bakalım,

Koçlar ve Yükselen Koçlar: Koçlar, kariyer açısından zorlu  bir hafta sizi bekliyor. Mars-Satürn kavuşumu sizi  iş ortamında ve kuracağınız bağlantılarda etkileyecek. Süreç istediğiniz hız ile ilerlemeyebilir. Özellikle maddi konularda haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz; düşüncelerinizi üstlerinize  aktarmak için doğru bir hafta değil. Burcunuzda geri hareketine devam eden Merkür; (iletişim gezegeni) daha sinirli bir yapıda olmanıza neden olacak, acele etmemelisiniz. Başlattığınız bu tarzda bir hareket, devamında maddi kayba sebebiyet verebilir. Hafta sonu ise sabrınızın meyvesini alabileceksiniz. Özellikle maddi anlamda yeni kazanç kapıları oluşurken, başka bir gelir kaynağı; ailenizden, işinizden destek göreceğiniz maddi planlarla kendinizi daha güvende hissedebileceksiniz. Hafta başında yaşadığınız güven kaybınız ve yaşadığınız sıkıntılar hafta sonu tamamen çözülecek.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar: Boğalar,  haftaya Mars-Satürn kavuşumunun etkileri ile  merhaba diyoruz, bu etkileşimden kaynaklı olarak, yurtdışı ile alakalı konular, uzun yolculuklar, seyahatler ve eğitimle ilgili konularda üstleriniz ile  problem yaşamamaya dikkat etmelisiniz. Yaşça büyük figürlerle karşılaştığınız sıkıntılar sizi yorabilir. Hatta biraz  alttan almanız önemli. Diğer yandan kendinizi sevgisiz ve ilgisiz hissedebilirsiniz. Cuma günü itibariyle burcunuzda bulunan Venüs; sevgi,aşk  gezegeni size destek güç oluşturacak ve pozitif etkiler ile beraber bireysel anlamda başlattığınız her işte  kalıcı sonuçlar elde edebileceksiniz. Diğer yandan fiziksel görüntünüzde değişiklik yapmak isteseniz de, 16 Nisan’dan sonrayı beklemenizi tavsiye ederim. Merkür’ün retro olduğunu hatırlatmakta fayda var.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler: İkizler, Mars-Satürn kavuşumu ile haftaya merhaba diyoruz, bu etkileşimden kaynaklı maddi konularda kayıplar yaşayabilirsiniz. Yeni finans kaynaklarına ihtiyaç duyup, yakın çevrenizin maddi imkanlarından yararlanmak isteseniz de, zorlanacağınız etkiler var. Borç  için size söz veren bir yakınınız, bu hafta sözünü gerçekleştiremeyecek, daha bireysel hareket etmeniz ise sonuç elde etmenizde fayda sağlayacak. Ayrıca  kalabalık arkadaş gruplarında kimsenin maddi yükümlülüğünü üstlenmemeniz önemli. Tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Hafta sonu ise özellikle kendi içinize dönmek, kendi içinizde yaşadığınız sıkıntıları çözmek için meditasyon yoga tarzı faaliyetlere katılabilirsiniz, minik bir eğitim programı da yine sizi mutlu edecek özel bir etki.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler: Yengeçler,  haftaya  karşıt burcunuzdaki Mars-Satürn kavuşumu ile merhaba diyeceksiniz,  sizin duygu ve mantık arasında gel git yaşamınıza sebep olurken, aşırı duygusal yapıda olabilirsiniz. Özelikle ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarda  bu ikilemi yaşarken, mantık ile  hareket etmeniz süreçlerin lehinize dönmesine sebebiyet verebilir. İşinizle ilgili parasal problemleri çözmek için  daha fazla çalışmak isteseniz de , uygun mesai koşulları ve kazanç kapıları oluşmayabilir bilginiz olsun. Diğer yandan hafta sonu ise oldukça rahatlayacaksınız; arkadaşlarınız size yeni  insanlar getirirken, sosyalleşme enerjiniz oldukça yüksek. Sosyal ortamlar  evden daha iyi gelecek. Güzel bir hafta sonu programı ile haftanın tüm sıkıntısını üstünüzden atabilirsiniz.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar: Aslanlar, haftaya Mars-Satürn kavuşumu ile başlıyoruz, bu zorlu sizi sağlık açısından  etkilerken, dişleriniz ve kemikleriniz oldukça hassas olacak...  Ayrıca ses telleri, farenjit ve larenjit tarzı rahatsızlıklara da yatkınsınız. Bağışıklık sisteminiz zayıf düşebilir,  özellikle gideceğiniz yolculuklar sizin ekstra yorgunluk yaşamınıza yol açacak ve geri harekette olan Merkür’den kaynaklı rötarlar üstüne tuz biber olabilir. Haftayı iyi bir şekilde programlamanız  çok önemli. Cuma günü itibari ile Venüs’ün olumlu açıları size kariyerde yeni bir kapı açacak. Yaşadığınız sıkıntıları da çözümleyebileceksiniz, eğer iş değişikliği düşünüyorsanız bu dönemde yapacağınız başvurular olumlu sonuç verecek ama  imza için 16 Nisan’dan sonrasını  tercih etmelisiniz.  

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar: Başaklar, hafta ya da iki kötücül  gezegenin  zorlu bir etkileri ile başlıyoruz. Mars-Satürn kavuşumu sizi ilişki, aşk, çocuklarla ilgili konularda zorlayacak. Daha mantıksal hareket etmek zorunda kalabilirsiniz. Maddi çıkarlarınızı düşünmeniz önemli olacak. Diğer yandan bu hafta biraz kendinize vakit ayıramayabilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizin ya da aile fertlerinin  sağlık problemleri ve ameliyatları  sizin kendinize vakit harcamanıza engel olabilir. Hafta sonu ise özellikle sürpriz bir yolculuk size iyi gelirken. Kendinizi yeni bir  eğitim programının içinde  bulabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzun  geleceği  adına yapacağınız önemli görüşmelerde, bu hafta olumlu sonuçlanacak. Onun  kariyerine yön vermek için karar  vermeniz gereken bir süreçtesiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler: Teraziler, haftaya Mars-Satürn  zorlu  kavuşumu ile başlıyoruz. Sizi aile, yuva, ev ve kariyer ile ilgili bir çok konuda kafanızda mücadele etmenize sebep olacak, bu etki direkt olarak hayatınızın her alanında hissedilecek... İşe gitmek, çalışmak zor gelirken daha çok ev ortamında olmak isteyebilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda da bağışıklık sisteminizdeki zayıflıktan kaynaklı hastalıklara açıksınız. Diğer yandan evlilik ve ilişkilerde ani karar vermemelisiniz,  Merkür geri hareketine  karşıt burcunuzda devam ediyor, Şu an verdiğiniz  karar daha  sonra pişmanlık yaşamınıza sebep olabilir. Hafta sonu ise maddi konularda kalıcı sonuçlar elde edeceksiniz. Özellikle ve krediler borçlar adına destekleyen bir hafta sonu olacak, bu anlamda yeni gelir kaynakları oluşturmak için başkasının finans kaynaklarını değerlendirebilirsiniz.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler: Akrepler, burcunuzun yönetici gezegeni  Mars, Satürn ile el birliği yaparak size hem cesaret verecek hem de kısıtlayacak , bu etkiyi birebir  kısa yolcuklar, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile  kurduğunuz iletişim de  yaşarken, mantığınızı  dinlemek zorunda kalabilirsiniz. Onları sorumlulukları ve problemleri ile ilgilenmek, iş ortamında sıkıntı yaşamınıza  sebeb verirken, sizin sağlığınızı da olumsuz etkileyecek, bu da iş ortamındaki işlerinizin aksamasına sebebiyet verebilir. Bu dengeyi kurmak kendinizi öncelik sırasında birinci  sıraya almanız önemli. Hafta sonuyla beraber özellikle karşıt burcunuzda yer alan Venüs’ün olumlu etkisi ile beraber partnerinizle  güzel zamanlar sizi bekliyor. Mevcut ilişkiniz  daha ciddi bir konuma gelirken,  gelecek odaklı bir adım atabilirsiniz. Önümüzdeki 20 günlük süreç aşk adına çok pozitif etkileyecek.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar: Yaylar, gökyüzünün iki kötücülünün yaptığı olumsuz etkilerle haftaya başlıyoruz, Mars-Satürn kavuşumu sizi  gelirleriniz ve harcamalarınız açısından etkilerken; gelirlerinizi artırabileceksiniz, ama bunun için gereğinden fazla bir gayretin içinde olabilirsiniz. Ayrıca  giderlerinizin artışı da söz konusu olacak. Özetle Gelir-Gider dengesini ayarlamanız problem olacak, birde buna  gelirlerinize karışan insanlar eklenecek; bu da sizi yoracak. Aşk ve ilişkilerdeki problemlerde bir noktada maddiyata yansıyabilir, ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Hobilerinizden de kazanç elde edebileceksiniz, yeni fırsatlar oluşabilir. Ama gökyüzü halen yeni başlangıçlara destek vermiyor, Merkür geri hareketine devam ediyor, 16 Nisan’dan sonra bunu gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yandan hafta sonu ile  beraber sağlık konularına  dikkat etmenizde fayda var, sağlıkla ilgili bazı sıkıntılar gündeme gelebilir kendinizi yorgun hissedebilirsiniz.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar: Oğlaklar,  burcunuzda gerçekleşen Mars-Satürn  kavuşumu ile beraber hayatınızın her alanında, kendi sorumluluklarınızı bilmek, zamanı iyi değerlendirmek ve ilişkilerinizde huzuru bulmak için  daha fazla efor sarf edeceksiniz. Özellikle aile bireylerinin  sorunları da bir yandan devam ederken ,onlar tarafından doğru anlaşılmak , maddi anlamda kendi çıkarlarını korumak içinde ekstra bir gayretiniz olabilir. Diğer yandan hafta sonu ile beraber kardeşleriniz, yakın çevresinde bu konuda destek verirken. Aşk için güzel etkiler hafta sonu başlayacak, hayatınızda kimse yoksa gideceğiniz bir yolculuk sonucunda yeni bir insanla tanışabilir güzel bir aşka yelken açabilirsiniz. Gökyüzü yolculuk enerjinizi tetikledi, bu şehir içi  trafiğine de yansıyacak, bu yüzden oldukça yoğun hafta sonu sizi  bekliyor.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar: Kovalar, burcunuzun yönetici gezegeni Satürn, Mars ile el birliği içinde size "kendi içine dön, neleri hayatında atladın" diyerek minik bir hayat sınavı yapacaklar. Tamamen kendi içinize dönmeniz gereken bir hafta, size enerjisi uymayan hiçbir ortamda bulunmamalısınız, gün sonunda kendinizi yorgun bulmanıza sebep olur. Kendinizi rahatlatacak faaliyetlere yönelmelisiniz, bu hafta kendinize özel bir jest yapıp , masaj ve cilt bakımı hediye edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken diğer bir konu kardeşleriniz ve yakın çevreniz ile   iletişiminiz,   onlar tarafından doğru anlaşılmak adına biraz gayretiniz olabilir. Diğer yandan Venüs’ün yaptığı olumlu  açılarla birlikte gelirinizi yukarı çekebileceksiniz, parasal anlamda oldukça güzel bir hafta sonu sizi bekliyor.

 

 

Balıklar ve Balıklar Kovalar: Balıklar, haftaya Mars-Satürn  kavuşum açısı ile başlıyoruz, gökyüzünün iki kötücül gezegenin el birliği sizi  kalabalık ortamlardaki iletişiminizi, sosyal çevrenizde  kimin dostunuz olduğunu anlamanız adına sınava tabi tutacak. Güven duygusuna ve maddi çıkarlarınıza dikkat etmelisiniz. Çıkar ilişkilerinden kaynaklı kurduğunuz arkadaşlarınızı bu hafta hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Ayrıca geri hareketine devam eden  Merkür yine sizi para  alanında  etkilediğini düşünürsek, geliriniz kadar giderlerinizin artacağı bir hafta olacak. Maddi açıdan özellik ödemelerinizi düzene  sokmanız  önemli. Diğer yandan hafta sonu Venüs; aşk, ilişki gezegenin  yaptığı  olumlu açılarla  beraber kardeşleriniz ile beraber güzel bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

ASTROLOG SEMA SİDAR

SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
venüs
boğa burcu
Ankara
Bilinçaltı Eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter