Reklam
Temiz Magazin
09 Nisan 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Aydemir Akbaş Corona virüsüne meydan okudu: "Benden korksun!"

Gündem
27 Şubat 2020
Aydemir Akbaş Corona virüsüne meydan okudu: "Benden korksun!"

Aydemir Akbaş, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden oyuncu, Corona virüsü vakalarının arttığı İran’da çekilecek bir filmde rol alması için kendisine teklif geldiğini açıkladı. İranlı yapımcıların teklifini reddettiğini belirten Akbaş, olumsuz yanıt vermesinin nedeninin ise Corona virüsü olmadığını söyledi.

KALPTEN GİDERİM 

Uçak fobisi nedeniyle İran’a gidemeyeceğini söyleyen Aydemir Akbaş şöyle konuştu: “Bana virüs falan işlemez, Corona virüsü benden korksun! Benim uçak fobim var, 100 milyar verseler yine gitmem.”

Yıllar önce İbrahim Tatlıses’in kendisini Amerika’ya götürmek istediğini anlatan Akbaş, “İbrahim Tatlıses beni Amerika’ya götürmeye kalktı. Pasaportum olduğu halde ‘Pasaportum yok’ dedim. Uçak korkum var. Üç kere bindim, tövbe ettim. Almanya’dan servet teklif ettiler gitmedim, ben kesin kalpten giderim” diye konuştu.

HAYATIM FİLM OLMASIN 

Aydemir Akbaş, hayatını anlattığı “Cambaz” adlı kitabının beyazperdeye uyarlanmasını istemediğini de açıkladı.

Ünlü sanatçıların hayatını konu alan filmleri ticari bulduğunu belirten oyuncu, “Sanatçıların hayatını konu alan filmler bir şeye benzemiyor. Bu tip filmler para gayesiyle yapıldığı için hoşuma gitmiyor” dedi.

 

 

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
Aydemir Akbaş
Corona Virüsü
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter