Temiz Magazin
08 Aralık 2023

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

BABAM SAVAŞ PİLOTUYDU HELİKOPTER SAHNESİ ÇEKERKEN AĞLADIM

Gündem
11 Kasım 2023
BABAM SAVAŞ PİLOTUYDU HELİKOPTER SAHNESİ ÇEKERKEN AĞLADIM

A PARA ekranlarında Sinan Özedincik ile Merve Yurtyapan’ın sunumuyla yayınlanan Biz Bize programının bu haftaki konukları ünlü oyuncular İlker Aksum ve Özge Özacar’dı.

İlker Aksum, programda ilginç açıklamalar yaptı. Babası savaş pilotu olan İlker Aksum, son olarak Nefes: Yer Eksi İki adlı filmde rol aldı. Aksum, “Benim çocukluğum lojmanda geçti. 90’lı yıllarda babam savaş pilotuydu. Her helikopter aşağı indiğinde delik deşik oluyordu. Ben de bunlara çoğu kez şahit oldum. Babamın birçok arkadaşı şehit oldu. Hem büyük gurur, hem de acı dolu anlar yaşadık. Filmde de helikopter sahnesini görünce çok duygulandım. Ağlamaya başladım” dedi.

GAZETECİYDİ OYUNCU OLDU

Ata Demirer ile Bursa Bülbülü filminde rol alan Özge Özacar, meslek hayatına gazetecilik yarak başladığını anlattı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Acar, okul bittikten sonra haber merkezinde çalıştı. Ancak içindeki oyunculuk aşkını keyfeden Özacar, daha sonra ekrana adım attı. Özacar, “Gazetecilikteki araştırma duygusu, oyunculukta beni çok geliştirdi” dedi.