Reklam
Temiz Magazin
23 Şubat 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bambaşka Nurgül! Nurgül Yeşilçay, Alper Kul ile başrolünü paylaştığı "Mahalleden Arkadaşlar"da yeni tipiyle şaşırtacak!

Gündem
01 Ağustos 2019
Bambaşka Nurgül! Nurgül Yeşilçay, Alper Kul ile başrolünü paylaştığı "Mahalleden Arkadaşlar"da yeni tipiyle şaşırtacak!

Ünlü senarist ve yönetmen Selçuk Aydemir’in, 2015’te çıkan ve uzun süre "Çok Satanlar" listesinde yer alan kitabı "Mahalleden Arkadaşlar"la aynı ismi taşıyan filminde, bambaşka bir tipe giren Nurgül Yeşilçay, 90’lı yılların mahalledeki teyzelerini hatırlatacak.

TR4033 Productions’ın yapımcılığını üstendiği, başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Alper Kul’un yer aldığı "Mahalleden Arkadaşlar"da Yeşilçay, İlknur karakteriyle güldürecek. Rolü gereği Anadolu kadını imajına bürünen ünlü oyuncuya, yuvarlak hatlara sahip görünmesi için şişmanlatma aparatları takıldı ve 90’lı yılların modası olan perma saç yapıldı.

Ünlü oyuncu sete her gün iki saat önceden gelerek, saçı tellerle sarılarak perma yapıldı. Yeşilçay, rolüne adapte olmak için ise sete başlamadan 10 gün önce, evinde şişmanlatma aparatlarıyla çalıştı. Canlandırdığı her rolü fenomen haline getirmeyi başaran Türkiye’nin en başarılı ve sevilen oyuncuları arasında yer alan Nurgül Yeşilçay, yeni filmindeki İlknur karakteriyle komedi izleyicisinin de sevgisini kazanacak. 

Özlem duyulan yıllar beyazperdede

Selçuk Aydemir’in çocukluk yıllarından esinlendiği ve tabletlerin, akıllı telefonların olmadığı, çocukların "çocuk" olduğu, "çocuk gibi" oynadığı, gerçek arkadaşlığın keşfinin vurgulandığı 90’lı yıllarda geçen "Mahalleden Arkadaşlar", yine komedi filmlerine yeni bir lezzet kazandıracak.

Yeşilçay ile birlikte kocası Ekrem’i oynayan Alper Kul’un başrolünü paylaştığı "Mahalleden Arkadaşlar"da ayrıca; Murat Akkoyunlu, Esat Polat Güler, Şahin Kendirci ve Yılmaz Gruda da yer alıyor. Film, 2020 sinema sezonunda sinema izleyicisiyle beyazperdedeki yerini alacak.

 

 

Etiketler: 
Nurgül Yeşilçay
Mahalleden Arkadaşlar
Alper Kul
Selçuk Aydemir
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter