Reklam
Temiz Magazin
29 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Barış Kılıç: "Bugün zirvedeyim ama, yarın olmayabilirim!"

Gündem
24 Ekim 2015

"Güllerin Savaşı" dizisinin Doktor Ömer'i, her geçen gün artan başarılı kariyeriyle de dikkat çekiyor. "Adını Feriha Koydum"daki rolü ile dikkatleri ilk kez kendisine çekmeyi başaran Barış Kılıç, son dizisindeki rolü ile de gündemde. 

Barış Kılıç, "Şöhreti başa çıkılması gereken bir hale sokmamaya çalışıyorum. Bugün zirvedeyim ama yarın hiçbir şey olmayabilirim. Tek önceliğim mutlu bir insan ve aile bireyi olarak hayatıma devam edebilmek. Hiçbir zaman şöhretin peşinden koşmadım. Bu işi şöhret olmak için de yapmıyorum. Sadece içimde insanlarla paylaşmak istediğim duygularımı en eğlenceli şekilde verme fırsatı verdiği için oyunculuk yapıyorum. Bir gün bu duygudan uzaklaşırsam, o gün oyunculuğu bırakırım. Heyecanın olmadığı yerde ben yokum" diyecek kadar öngörülü.

Hürriyet Gazetesi'ne verdiği röportajda, "çocuklarımız olmasaydı eşimle ayrılırdık" cümlesi hatırlatılınca da; "Bu külliyen yanlış anlaşılmış bir soru ve cevaptır. Gerçek soru ve gerçek cevap bu değildi. Hayatta kimse için sevdiği birisinden ayrılmak doğru değildir. Orada anlatmaya çalıştığım şey biyolojik olarak çocuk sahibi olmak ile sevdiğiniz birinden çocuk sahibi olmak arasındaki farktı. Çocuklar da sevgi dolu ailelerde büyümeyi hak ediyorlar çünkü. Umarım bir gün herkes sevdigi insandan çocuk sahibi olur ve bu duyguyu hisseder" cevabını veriyor Barış Kılıç. 

Facebook Google plus Instagram Twitter