Temiz Magazin
19 Eylül 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bayram tatilinde klip çekti

Gündem
03 Haziran 2019
Bayram tatilinde klip çekti

Sibel Can, ‘Yeni Aşkım’ albümünün beşinci klibi için, en sevilen şarkılarından ‘Vallahi Yalan’ için kamera karşısına geçti.

Yönetmenliğini Tamer Aydoğdu’nun yaptığı, ünlü modacı Amor Gariboviç’in özenle hazırladığı beş ayrı elbiseyi giyen ve güzelliği ile göz dolduran Sibel Can, şarkısı kadar kamera karşısındaki  oyunculuğuyla da beğeni toplayacak. 

Tatilcilerin şehir dışına çıkmasıyla boşalan İstanbul’da kalarak ve klip çekimi için havuz başında yaklaşık 20 saat çalışan Sibel Can, daha sonra montaja giderek, klibini tamamladı. Ramazan bayramının ilk günü (bugün) Kıbrıs’ta Kaya Palazzo otelde hayranlarıyla buluşacak olan Sibel Can, bayramın 2. Günü Sueno Deluxe Hotel Belek’te, son gün de Sueno Beach Hotel Side’de sahnedeki yerini alarak yine unutulmaz gecelere imza atacak. 

Bayram sonrası yaz konserlerine başlayacak ve sezon boyunca hız kesmeden devam edecek olan Sibel Can ‘Dinleyicilerim en büyük motivasyon kaynağım. Onların güzel enerjisiyle yorulmadan üretmeye ve şarkı söylemeye devam edeceğim. Müzik benim her şeyim. Tüm yaz boyunca dinleyicilerimle birlikte şarkılar söylemeye devam’ dedi.

Etiketler: 
Sibel Can
Tamer Aydoğdu

Facebook Google plus Instagram Twitter