Reklam
Temiz Magazin
23 Şubat 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bengü duygularını anlattı: "O an çok ağladım!"

Gündem
08 Ağustos 2019
Bengü duygularını anlattı: "O an çok ağladım!"

Bebeği Zeynep’i pazartesi günü kucağını alan ünlü popçu Bengü, hastaneden taburcu oldu. Eşi Selim Selimoğlu ve kızları Zeynep ile birlikte hastaneden ayrılan Bengü, aracına binmeden önce soruları yanıtladı.

Duygularını gazetecilerle paylaşan Bengü, “En büyük dileğimiz onu sağlıklı kucaklamaktı. Çok güzel geçti. O an çok ağladım. O an Allah'la da yan yana geliyorsunuz. Hayatımın en unutulmaz anıydı. İkimizde çok sağlıklıyız. Zeynep’in kilosu her şeyi yerinde. 3 kilo 650 gram doğdu” diye konuştu.

Bebeğini kucağına aldığı an çok heyecanlandığını belirten Bengü, “Bundan sonra hayatımıza anne-baba ve çekirdek aile olarak devam edeceğiz. Manevi yönde çok değişiklikler oldu. Bundan sonra normal hayatıma başlıyorum” dedi.

Eylül ayı gibi sahnelere dönmeyi planladığını söyleyen şarkıcı, “Şu an için erken ama sağlığım yerinde olduğu sürece sahnelere başlarım. Hem eşimi hem kızımı hem de işimi mutlu etmek için yaşayacağım. Herhalde eylül gibi sahnelere başlarım” dedi. Bebeğine kendisinin bakacağını söyleyen şarkıcı, ayrıca bir bakıcı tutacağını ifade etti.

Şarkıcı Bengü’nün doğum haberini alan dostları sanatçının odasını çiçek bahçesine döndürdü. Çiçekler ayrı bir araçla hastaneden taşındı.

 

 

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
Bengü
Selim Selimoğlu
Zeynep Selimoğlu
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter