Reklam
Temiz Magazin
23 Ocak 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Temiz Magazin - Ergül Keskin

Berk Oktay'ın eşi, "Eşim bana şiddet uyguladı" dedi, dava açtı... Boşanıyorlar!

Gündem
25 Mayıs 2018
Berk Oktay'ın eşi, "Eşim bana şiddet uyguladı" dedi, dava açtı... Boşanıyorlar!

Berk Oktay-Merve Şarapçıoğlu çifti, boşanma kararı aldı. Hafta içi boşanma davası açan Şarapçıoğlu, verdiği dilekçede evliliklerinin neden yürümediğini anlattı. Eşinin mesleğinin arkasına sığınarak kendisine vakit ayırmadığını, bu yüzden evlilik birliğinin kurulamadığını iddia etti.

Günaydın'dan Yüksel Yavuz'un haberine göre; Şarapçıoğlu, yaşadıkları diğer sorunları şöyle sıraladı: "Berk'in kazancını ailesinin yönetmesi bana olan güvensizliğinin göstergesi. Öfke kontrolü sorunu var, şiddet uyguluyor."

Eşi, Oktay'dan 250 bini maddi, 250 bini manevi toplam 500 bin TL tazminat istedi. Hafta içi İstanbul Anadolu Aile Mahkemesi'ne dava dilekçesi veren Merve Şarapçıoğlu, Berk Oktay'dan aylık 10 bin lira da tedbir nafakası talep etti.

Berk Oktay ile Merve Şarapçıoğlu'nun boşanacakları iddiası ilk kez geçtiğimiz şubat ayında gündeme gelmiş, Oktay'ın "Her şey, herkes boş... Biz sadece Beşiktaş'ı sevdik... Anneden sonra ilk aşk, tek aşk. Görmek istedikleriniz sizinle olsun... İyi geceler..." tweet'i ise iddiaları güçlendirmişti...

Merve Şarapçıoğlu da Berk Oktay ile aynı gün, Twitter sayfasında şu mesajı paylaşmıştı: 

"Aşk elbette var ama aşk geçicidir, uçup gider... Geriye kalan ve asıl köklü olan, sevgidir. Yüreğinde sevgi olan kişiden korkmayın. Sevgiyi bilmeyen, yaşamayan, yaşamak istemeyenden korkun. Aşk geçici, sevgi ise kalıcıdır.”

 

 

Etiketler: 
Merve Şarapçıoğlu
Berk Oktay
Boşanma Davası
Nafaka
Tazminat
Ayrılık
Şiddet