Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Best Model efsanesi bitiyor mu? "Erkan Özerman'a masaj yapsaydım derece alacaktım!"

Gündem
19 Ekim 2021
Best Model efsanesi bitiyor mu? "Erkan Özerman'a masaj yapsaydım derece alacaktım!"

Yıllardır kapalı kapılar ardından konuşulanlar ortaya çıktı!

Best Model yarışmacıları Elmas Yıldız ve Barış Arslan'dan şoke eden iddialar: Erkan Özerman'a masaj yapsaydım derece alacaktım

Best Model yarışmasında ‘Best Smile’ güzeli Elmas Yıldız, Tv8'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Yıldız, birincinin yarışmadan önce belli olduğunu iddia etti. Yarışmanın finalistlerinden Barış Arslan, programa telefonla bağlanarak Elmas Yıldız'ı destekledi. Organizatör Aydın Güler ise 'iddialar asılsız' dedi.

Elmas Yıldız, organizasyon sorumlusunun erkek yarışmacılara ‘Erkan Özerman’a kim masaj yapmak ister?’ şeklinde mesajlar attığı ve olumsuz cevaplar karşılığında ‘Yarışmada görürsün’ dendiğini ileri sürdü.

Programa telefonla bağlanan Best Model yarışmacılarından Barış Arslan, söyledikleri ile Elmas Yıldız'ı destekledi:

"Hem Organizatör Aydın Bey'in Elmas'a söyledikleri doğru hem de ben o ahlaksız teklifleri kabul etmediğim için derece alamayacağım konusu tamamen doğru. Bizzat kulaklarımla duydum bunları. Telefonda mesajlaşılarak bana bunlar söylendi. Elmas konusu yüzyüze konuşuldu.Bazıları 2-3 ödül birden aldı. Asla o ödülü yakıştıramayacağınız ikişer, üçer ödül aldı. Bu Best Model tarihinde yoktur yani bu kadar aynı kişinin üst üste derece aldığı...Ben şok oldum sahnede. "

"Best Model tarihinde bir ilk oldu: kel birincimiz var. Diğerlerini söylemeye bile gerek yok. İlk 3 olamaz. Bu kadar kısa sürede oyların sayılması da imkansız. Ben ikinci ile konuştuğumda da 'İlk 5'te yoktum. Erkan Özerman beni öne aldı' dedi. Yarışmanın psikolojisi ve üzüntüsüyle bunun ses kaydını alamadım, unuttum. Bu ahlaksız teklifi reddettiğim için bana hiçbir şekilde derece vermediler. Ben 1,5 yıl boyunca bu yarışma için hazırlandım. Sıkı Diyet, sıkı antrenman. Ahlaksız teklifi reddettiğim için beni cezalandırdılar. Duruşumu bozmadığım için kendimle gurur duyuyorum. Bu canlı yayın bşir başlangıçtı, bunun arkasında duracağız ve devamını getireceğiz. 'Erkan Özerman'a masaj yaparsan derece garanti' dendi. Ben bu pislikleri yapmadım"

İDDİALARA YANIT

Barış Arslan'ın ardından organizatör Aydın Güler de programa telefonla bağlandı ve hakkındaki iddialara yanıt verdi. 

"Bu kızın yaptıkları gerçekten iğrenç. İddiaların hepsi yalan ve gerçek dışı. Bu kız bize yarışma boyunca çok çektirdi. Elbiseyi beğenmedi. 'Otele gelin masaj yapın' diye bir mesaj yok. Öyle bir şey kesinlikle olamaz. Durumu olmayan çocuklar için 6 kişilik bir oda ayrıldı. Onlar orada kaldı. Bunların hepsi yalan. Bir tanesi çıksın mesajları göstersin. Bir de benim atacağım mesajları siz görün. Ondan sonra kararı siz verin. Bir tanesi çıksın söylesin, 'Beni Erkan Bey'e masaj yapmaya götürdü' desin. Kim gitmiş bakalım masaj yapmaya? O 6 kişi konuşsun o zaman. Beni zorlayan çok mesaj var."

İŞTE BİRİNCİ SEÇİLENLER

Yarışmada Oğulşat Gagşalova ve Bartu Dilmen birinci seçildi. Pamir Su Mutlu ve Mecit Yılmaz ikinci, Nazlıcan Erdem ile Ender Çağır da üçüncü oldu. Gece Cerem Onurluer, Suat Suna, Hande Kodamanoğlu, Gökçe Kırgız, Ece Gürsel ve İshak Akbay’ın şarkılarıyla renklendi.

Etiketler: 
Erkan Özerman
Best Model
2. Sayfa
elmas yıldız
barış arslan

Facebook Google plus Instagram Twitter