Reklam
Temiz Magazin
22 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Beyrut'ta "Erkenci Kuş" rüzgarı esti!

Gündem
08 Nisan 2019
Beyrut'ta "Erkenci Kuş" rüzgarı esti!

Ünü ülke sınırlarını aşan "Erkenci Kuş"un başrol oyuncuları Demet Özdemir ve Can Yaman, Arap dünyasının önde gelen ödül töreni "Murex D'or" tarafından ödüle layık görüldü. 6 Nisan Cumartesi günü Beyrut'ta gerçekleşen gecede Arap hayranları Demet Özdemir ve Can Yaman'a yoğun ilgi gösterdi.

İZDİHAM YAŞANDI!
Ekranların fenomen ikilisi ödül töreni öncesinde ulusal basınla bir araya geldi. Yabancı basının sorularını yanıtlayan Can Yaman ve Demet Özdemir'e gecede yoğun ilgi gösteren Arap hayranları izdihama neden oldu. 

Ödül töreninde şıklıklarıyla göz kamaştıran Özdemir ve Yaman, "En İyi Kadın Oyuncu"  ve "En İyi Erkek Oyuncu"  ödüllerine layık görüldü. Oyunculara ödüllerini  Türkiye'nin Beyrut Büyükelçisi Hakan Çakıl tarafından takdim edildi.

Gecede Can Yaman teşekkür konuşmasını şu şekilde dile getirdi; "Merhaba, öncelikle Murex D’or jüri üyelerine ödül için minnettarım. Dizimizin her bölümü için saatlerce çalıştık ve inanılmaz emek harcadık, bir sürü fedakarlık yaptık ve bunların hepsi ülkemizde geniş bir izleyici kitlesi tarafından takdir buldu. Bu bizi çok gururlandırıyor ve mutlu ediyor. Bu inanılmaz bir his. Bu yıl ülkemizde de birçok ödül aldık ancak bu ödül yurt dışından gelen ilk ödül olması ayrıcalıklı kılıyor. İlk etapta bizi bir araya getiren prodüktörümüz Faruk Turgut'a teşekkür ederim. Yönetmenimize, iş arkadaşlarımıza, menajerlerimize, ailem ve arkadaşlarım dahil herkesin sevgisi başarıma katkıda bulundu. Ama özellikle efsanevi rol arkadaşım Demet Özdemir'le aramızdaki inanılmaz uyumdan bahsetmek istiyorum. Birbirimizi her zaman destekledik ve bu yıl daha önce de aldığım ödüllerde söylediğim gibi bu ödülün yarısı onundur."

Güzel oyuncu Demet Özdemir ise ödülünü aldığı esnada şu konuşmayı yaptı; "Uzun bir yolculuk benim için. Hayallerimin gerçekleştiğini görmek benim için çok gurur verici. Burada olmaktan çok mutluyuz herkese çok teşekkür ederim."

Yapımını Gold Film'in, yapımcılığını Faruk Turgut'un, Yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak'ın üstlendiği "Erkenci Kuş" her Cumartesi saat 20:00'da Star TV'de ekrana geliyor.

 

 

Etiketler: 
Erkenci Kuş
Demet Özdemir
Can Yaman
Arap
Murex D'or
Ödül Töreni

Facebook Google plus Instagram Twitter