Reklam
Temiz Magazin
01 Nisan 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Bir Demet Show"

Gündem
02 Ağustos 2019
"Bir Demet Show"

Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın, dünya starlarını ağırlayan İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde gerçekleşen “Turkcell Yıldızlı Geceler” konser serisi kapsamında dün gece konserinde kelimenin tam anlamıyla şov yaptı. 

Saatler öncesinden Açıkhava sahnesine akın eden binlerce binlerce hayranına müzik ziyafeti çeken Demet Akalın, “Bir Demet Show” olarak adlandırdığı konserini izlemeye gelenlerden tam not aldı.

Dünya standartlarında Şov!

Kariyeri boyunca yaptıklarıyla her zaman gündem değiştiren Akalın, konserinde dünden bugüne hit olmuş şarkılarının yanı sıra sahnede söylemekten hoşlandığı şarkıları da seslendirdi. 

Her şarkıya özel hazırlanmış şovlar ile uzun yıllar hafızalardan çıkmayacak bir performans sergileyen Akalın, yine ilklere imza atarak farkını bir kez daha ortaya koydu. Sergilediği şovuyla dünya starlarını aratmayan şarkıcı, Gülşah Saraçoğlu imzalı kostümleri, dansları ve sürprizleriyle kendine hayran bıraktı.

Akalın’ın Harbiye Açıkhava konseri için özel tasarlanan sahnesinde adeta görsel bir şölen vardı. Sahne dekoru, kostümler ve genel konsept için 100 kişilik bir ekiple çalışan Demet Akalın hayranlarına tam anlamıyla bir müzik şöleni yaşattı.

Simge sürprizi… Simge “Eylül” ayında Harbiye'de konser veriyor!

Konserin en şenlikli anlarından biri ise son günlerin gözde ismi Simge’nin yaptığı sürpriz oldu. Demet Akalın’ın çağrısını kırmayarak sahneye çıkan ve çok sevilen “Öpücem” şarkısını söyleyen Simge, sesiyle olduğu kadar yaptığı göbek dansıyla da nefesleri kesti.

Demet Akalın'ın pop müzik için ve kendisi gibi onun arkasından gelen yeni nesil için büyük şans olduğunu söyleyen Simge, ilk günden bugüne kadar kendisine verdiği destek için Akalın’a teşekkür etti.

Demet Akalın da Eylül ayında Poll Prodüksiyon’un organizasyonunu ile Simge'nin ilk Harbiye Açıkhava konserinin olacağını duyurdu.

Ünlü İsimler

Her zamanki gibi dansçılarının eşlik ettiği Demet Akalın'ın konserlerini izleyenler arasında Ersay Üner, Ebru Destan, Fatih Ürek, Alişan & Buse Varol, Selin Ciğerci, Merve Özbey, Emel Müftüoğlu, Berkay & Özlem Şahin, Gökhan Tepe, Ayla Çelik, Sefa Doğanay, Gülşah Saraçoğlu, Aslı Hünel, Ceyhun Fersoy & Begüm Öner ve kızı Hira gibi birbirinden ünlü isimler vardı.

Özel detaylar…

Her konserinde olduğu gibi Demet Akalın, konserlerindeki “Bir Demet Show” için de yine özel bir kulis hazırlatıp gelen tüm konuklarına ikramlar hazırladı.

Mehmetçik Vakfı’na bağışladı…

Demet Akalın’ın konserinden kendi adına elde ettiği geliri yine her zaman bağışçısı olduğu Mehmetçik Vakfı’na bağışladığını açıkladı.

Buse Varol - Alişan

Ebru Destan

Selin Ciğerci - Fatih Ürek

Emel Müftüoğlu

Özlem Şahin - Berkay

Gökhan Tepe

Ceyhun Fersoy - Begüm Öner

Sefa Doğanay

 

 

Etiketler: 
Demet Akalın
Harbiye Açıkhava Sahnesi
konser
Show
Alişan
Emel Müftüoğlu
Berkay
Gökhan Tepe
Simge Sağın
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter