Reklam
Temiz Magazin
22 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bir sahne üç Funda

Gündem
05 Ağustos 2019
Bir sahne üç Funda

Türk Pop Müziği'nin güçlü sesi Funda Arar, Poll Production organizasyonu Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında geçtiğimiz akşam Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde müzikseverlerle buluştu. Arar, eşsiz yorumu ve sevilen şarkılarının yanı sıra kostümleri ve güzelliği ile de geceye damga vurdu.

Üç farklı kostüm ve konseptle sahne alan güzel yorumcu konsere, sanatçının savaşçı ruhunu yansıtan, swarovski taşlar ve deri parçalar ile hazırlanan bir elbise ile başladı. Konserin ikinci bölümünde iki farklı kostüm giyen Arar, startı yeşil ipek-saten elbisesi ile verdi.

Son olarak beyaz tişört ve kot şort ile sahne alan Arar’a bu bölümde 8 dansçı eşlik etti. Başarılı sanatçı, yeni single çalışması "Çık Aradan" şarkısında yaptığı dans kareografisiyle sahnede tüm hünerlerini sergiledi. 

25 ŞANSLI İZLEYİCİ SAHNEYE ÇIKTI!

Konserin ikinci bölümünde seyircilerin arasından seçtiği 25 kişiyi sahneye davet eden Arar, talihli izleyicilere Harbiye sahnesinin büyülü atmosferini yaşattı. Konserin son bölümünde "Islak Islak" şarkısı eşliğinde başlayan yağmur izleyenleri şaşırttı. Başta şarkıya özel yapılan bir prodüksiyon zannedilen yağmur eğlenceyi ikiye katladı. Konser alanını dolduran 5 bin kişi dağıtılan yağmurlukları da giyerek doyasıya eğlendi. 

 

 

Etiketler: 
Funda Arar
Harbiye Açıkhava Sahnesi

Facebook Google plus Instagram Twitter