Reklam
Temiz Magazin
28 Ekim 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bir Zamanlar Çukurova 67. bölümüyle zirvede!

Gündem
09 Ekim 2020
Bir Zamanlar Çukurova 67. bölümüyle zirvede!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ üçüncü sezonuyla yeniden perşembe gecelerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor! 

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan ‘Bir Zamanlar Çukurova’, 67’nci bölümü ile Tüm Kişiler ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen yapım olarak zirvede yer aldı. ‘Bir Zamanlar Çukurova’, görkemli görüntüleri ve usta oyuncu kadrosu ile yine izleyiciden tam not aldı.

MÜJGAN’IN KORKTUĞU BAŞINA GELDİ, ZÜLEYHA’YI VURDUĞU ORTAYA ÇIKTI! 
Demir elinde Müjgan’ın Züleyha’yı vurduğunu ispatlayan kanıt ile Fekeli konağını basınca herkes şoke oldu. Gerçeği biliyor olsa bile, Yılmaz, Züleyha ile kaçış planları sekteye uğramasın diye Demir’e en büyük tepkiyi vererek, Müjgan’ı savunmaya devam etti. Yılmaz savunuyor olsa bile, hikayeyi inandırıcı kılmak için ve  Müjgan’ın dağıldığını, paniklediğini de gördüğü için, gören Behice, adeta sinir krizi geçirerek konuşulanları hakaret kabul etti, Herkes, Müjgan’ı alıp derhal Adana’yı terk edebilecekleri ile tehdit etti. Yılmaz gelip, Züleyha’nın anlattıklarını anlattığında bile, büyük tepki gösteren Fekeli ise, canhıraş bağıran Behice’nin kolunda olay gecesi gördüğü kanı hatırladı. Ve söylenenlerin doğru olabileceğini düşünerek Yılmaz’ı Demir’i savcıya gitmeden durdurmak üzere yolladı.

FEKELİ GERÇEKLERİ ÖĞRENDİ 
Behice, mağduru oynamayı öğütlediği Müjgan’ı İstanbul’a götürmeye kalktı ama Müjgan en sonunda dayanamayıp her şeyi itiraf etti. Yılmaz ise Hünkar’ın verdiği hisseleri geri vermek şartıyla  Demir’i savcıya gitmekten vazgeçirdi. 
Demir’i ikna eden Yılmaz, Fekeli’nin de gerçeği öğrendiğini dinleyince, Müjgan’la yüzleşti. Müjgan, Behice’nin tüm çabasına rağmen, Züleyha ile yarışmaktan bunaldığını ve boşanmak istediğini hem Yılmaz’a hem de baba dediği Fekeli’ye söyledi.

YILMAZ VE ZÜLEYHA NİHAYET MUTLU SONA ULAŞIYOR MU?
Yılmaz, Hünkar’la buluşup hisseleri, Müjgan’ı kurtarmak zorunda olduğu için alamayacağını anlattı. O sıralarda Adana’da ise Müjgan’ın Sabahattin’in yerine vekil başhekim olduğu haberi konuşuluyordu. 
Hünkar ise Demir’in kendisine yaptıklarını o kadar unutamamıştı ki, küçük konakta Yılmaz ve Züleyha’yı sarmaş dolaş gördü.  Ama Demir’e olan kızgınlığı ve  vicdanı onu rahat bırakmadı. iki eski sevgilinin buluşmasına dair sesini çıkarmadı 

VE ZÜLEYHA, YILMAZ İLE KAVUŞMAK İÇİN KONAKTAN AYRILDI
Demir, savcıya gitmemiş olsa bile savcı kapısının önünde konuşulanları duyduğundan soruşturma başlattı ve Züleyha’yı ifadeye çağırdı. Ama, Yılmaz’la kaçış planları aksamasın diye Züleyha Müjgan’ı ele vermedi.
Ve nihayet buluşma günleri geldi. Züleyha, Hünkar ve Gülten’n gözyaşları içinde konaktan çocuklarını alarak ayrıldı. Yılmaz ile kavuşmanın hayalleri ile giderken, yolunu öyle biri kesti ki, Züleyha’nın adeta dili tutuldu.

Bir Zamanlar Çukurova 3. sezonuyla yine her perşembe 20:00’de ATV’de.

 

 

Etiketler: 
Bir Zamanlar Çukurova

Facebook Google plus Instagram Twitter