Reklam
Temiz Magazin
26 Şubat 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Bir Zamanlar Çukurova" Cengaver'e veda etti!

Gündem
07 Ekim 2019
"Bir Zamanlar Çukurova" Cengaver'e veda etti!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği "Bir Zamanlar Çukurova", ikinci sezonunda sürpriz gelişmelerle izleyicisini şaşırtmaya devam ediyor.

Dizinin sevilen karakterlerinden biri olan Cengaver, 37’nci bölümde Hatip tarafından öldürülünce arkasında bir sır perdesi bırakarak "Bir Zamanlar Çukurova"ya veda etti.

Karaktere hayat veren Kadim Yaşar’ın rolünün sona ermesiyle birlikte ekipten ayrılması, "Bir Zamanlar Çukurova" setini hüzne boğdu. Kadim Yaşar, son sahnelerinin çekilmesinin ardından ekip arkadaşlarıyla vedalaşarak diziden ayrıldı.

Demir Yaman’ın çocukluk arkadaşı olan ve ilk sezonda Yılmaz’a düşmanlık güden Cengaver, daha sonra Demir’in niyetini anlamış ve Yılmaz’ın yanında yer almıştı. Bu tavrıyla Demir’in hiddetini üzerine çeken Cengaver’i, Yılmaz ve Fekeli korumuştu. Cengaver, 37’nci bölümde iki taraf arasındaki husumetten faydalanmaya çalışan Hatip tarafından öldürüldü.

Yeni sezonunda heyecana kaldığı yerden devam eden ve perşembe akşamları milyonları ekrana kilitleyen "Bir Zamanlar Çukurova", yenilenen kadrosu ve sürpriz gelişmeleri ile her perşembe ATV ekranında!

 

Etiketler: 
Bir Zamanlar Çukurova
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter