Reklam
Temiz Magazin
28 Eylül 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA: Yılmaz ve Züleyha kaçabilecek mi?

Gündem
15 Ekim 2020
BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA: Yılmaz ve Züleyha kaçabilecek mi?

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ duyguların da gerçeklerin de alev aldığı bir bölümle ekrana gelecek! 
İki sezondur ATV ekranında perşembe gecelerinin zirvesinde yer alan ‘Bir Zamanlar Çukurova’, üçüncü sezonunda, iyileri kötülük, kötüleri vicdan sınavlarından geçiren hikayesini anlatmaya devam ediyor.

 

YILMAZ VE ZÜLEYHA KAÇABİLECEK Mİ? 
Hünkar ve Gülten’e veda ederek, hem sevinçle hem mutluluk gözyaşları içinde konaktan çıkan Züleyha, iki çocuğu ile heyecanla gelecek hayalleri kurmaya başladı. Ancak, buluşma yerine varmadan, yolunu öyle biri kesiyor ki, adeta dili tutuldu! 
 

HÜNKAR VE YILMAZ ARASINDA NE YAŞANIYOR?
Yılmaz, yaptığı her şeye rağmen, Hünkar’ın onlara yardım ettiğine ikna olamaz. Geçmişin acılarını unutması o kadar kolay değildir.
Yılmaz, Hünkar’a hesap sormaya karar verir. Ancak bu hesaplaşma Hünkar’ı alevlerin içinde bırakacak bir olaya dönüşecektir. Fekeli ile Hünkar ise bu olanların ardından bir kez daha yine teselliyi birbirlerinde bulurlar. İki eski sevgili çocuklarının aşka dair sınavlarından geçerken, eskide kalan ama eskimeyen sevdaları ile yaralarını sararlar. 

MÜJGAN VE BEHİCE YILMAZ’IN ÇOCUKLARINI ALIP KAÇTIĞINI DÜŞÜNÜR
Yılmaz, Kerem Ali’yi alıp evden çıkınca, Behice durumdan şüphelenip durumu Müjgan’a bildirir. Hastanede, vekil başhekimliğinin ilk gününde, ilk icraat olarak Züleyha’nın adını taşıyan tabelayı söktüren Müjgan bu haber ile yine çıldırır! Ortalığı adeta yakıp yıkarak eve koşar! Fekeli de gelince, Behice durumu iyice abartır, yangına körükle gider! Ancak hala ve yeğen ilk kez Fekeli’nin görmedikleri bir yüzünün görürler ve bu hareketleri için, büyük tepki alırlar. 

 

DEMİR ZÜLEYHA’DAN VAZGEÇEBİLECEK Mİ? 
Sevda ile yaşamaya devam eden Demir, Züleyha’ya ve çocuklarını özlemektedir. Sevda ise, Demir’e yaşadıklarının aşk olmadığını anlatmaya çalışır. Demir, Sevda’nın sözleri ile derinden sarsılır. Ama aşkın yerini uzun zaman önce, bir savaşı kazanma hırsının aldığını kabullenmek istemez. Üstelik, Hatip’i de kaybettikten sonra tek geçim kaynağı Demir haline gelen Şermin’in onu duygularını ölçüp biçmek üzere yalnız bırakmaya hiç niyeti yoktur! 

VE YILMAZ İLE ZÜLEYHA’NIN HİKAYESİNE SEVDA’DA DAHİL OLUR
Çukurova’da yine tüm olaylar birbiri ardında ortaya çıkacaktır. Sevda, Demir’e kol kanat germişken, onu Züleyha’yı, Hünkar gibi acımasızca sevmekle suçlar! 
Kulaktan kulağa haberler yayılırken ve dedikodu kazanları kaynarken, Züleyha da Hünkar’ın karşısına çıkacaktır! Üstelik aralarındaki ateşkes bitmiş olarak! Oysa, kimse farkında değildir ama Şermin, yine herkesi birbirine düşürmüştür! Şermin’in aktardıkları ile olaylar birbiri ardına patlarken, tüm hesaplar görülmeye başlanacaktır. Bunca yıldır birbirlerini yok sayan iki kadın, Hünkar ve Sevda, şimdi bu imkansız aşk hikayesi için yan yana gelir! Sevda, Züleyha’nın hakkını savunmak için Hünkar ile karşılaşmayı göze alarak konağa gelir ve herkesi şaşkına çevirir!

GAFFUR’A YİNE TENZİL-İ RÜTBE! ARTIK RAŞİT İLE TAŞIMA YAPIYOR!
Hatip olayından sonra, iyice dengesi şaşan Gaffur, bir de Büyükhanım’ın Raşit’i işe almasına bozulunca, Saniye’nin gözüne iyi batmaya başlar. Artık işlerden kaytarmaması için Saniye, ona ve Raşit’e aynı işleri verir. Elbette Gaffur bu durumda bile, olayı farklı anlatmaya devam eder. 

YILMAZ VE DEMİR ADNAN İÇİN BİR KEZ DAHA SİLAHLARINI ÇEKİYOR! 
Küçük Adnan’ın etrafında bir kez daha alevlenen Yılmaz ve Demir arasındaki savaş, yine tüm cepheleri saracaktır. Artık Adnan’ın babası olduğunu bildiğinden Yılmaz, oğlunu Demir’in yanında bırakmamaya niyetlidir. Züleyha’nın aşkından sonra bir de Adnan için karşı karşıya gelen Yılmaz ve Demir, yine silahlarını çeker! Ve Çukurova’da bir kez daha silah sesi yankılanır! 

Bir Zamanlar Çukurova 3. sezonuyla yine her perşembe 20:00’de ATV’de.

Etiketler: 
Bir Zamanlar Çukurova

Facebook Google plus Instagram Twitter