Reklam
Temiz Magazin
04 Nisan 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Bir Zamanlar Çukurova"da bu akşam neler olacak? Züleyha ve Müjgan aynı anda doğumda!

Gündem
15 Ocak 2020
"Bir Zamanlar Çukurova"da bu akşam neler olacak? Züleyha ve Müjgan aynı anda doğumda!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği "Bir Zamanlar Çukurova" 50. bölümün ardından, heyecan dolu 51. bölümüyle 16 Ocak Perşembe akşamı ekrana gelecek!

50 hafta boyunca aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı coğrafyadaki birbirine bağlı hayatlar bu hafta evlat sınavından geçecek!

ZÜLEYHA VE MÜJGAN YANYANA DOĞUMA GİRİYOR!

Züleyha (Hilal Altınbilek), Müjgan (Melike İpek Yalova)'ın davranışları için konuşmaya Yılmaz (Uğur Güneş) ile buluştuğu sırada sancısı tutunca, hastaneye giderler.

Aynı sırada Müjgan ise tek başına hastanededir. İki kadın yan yana doğuma alınır! İki aile de kapının önünde heyecan ve endişe dolu bir bekleyişe başlayacaktır.

Ancak iki taraf da diğer doğumun da başladığını bilmeden geldiğinden, doğumhanenin kapısında Demir (Murat Ünalmış) ve Yılmaz yine birbirine girer.

Fekeli (Kerem Alışık) ve Hünkar (Vahide Perçin) da, kalp kırıklıklarını bir kenara bırakıp evlatlarını birer kenara çeker.

Iki aile aralarındaki tüm savaşa rağmen, şimdi aynı şey için dua ederek o kapıda hayatlarının en uzun bekleyişini yaşar!

SANİYE VE GAFFUR NE ZAMAN AİLE OLACAK?

Bulduğu her köşede uyuyarak geceleri gizli gizli yaptığı borç ödeme mesaisini telafi etmeye çalışan Gaffur (Bülent Polat) bu kez Saniye (Selin Yeninci)’den kaçamayacak. Ama evdeki doğum telaşı, Saniye’nin çocuk özlemini öyle bir depreştirecek, Gaffur’a bile kazamayacak. Karı - koca uzun zaman sonra ilk kez, birlikte hüzünlenip birbirlerini teselli edecekler.

NACİYE’NİN FENDİ HATİP’İ YENDİ!

Hatip Ağa (Mehmet Polat) yine binbir mazeretle evden çıkınca, Naciye (Şirin Öten) yine şüpheye düşer. Adana’nın arka sokaklarında önde Hatip, arkasında Adanalı Sherlock Holmes edasında Naciye uzun bir yolk at ederler! Naciye, Hatip’i bir kez daha hiç ummadığı bir anda yenecek! Gördükleri karşısında Naciye de pes diyecek!

KÜÇÜK ADNAN ALEVLER ARASINDA!

Konakta gelen gidenin bitmediği bir gün önce Haminne kaybolur. Tüm ev halkı Haminne’yi bulmaya çalışırken, Küçük Adnan da kendine bir oyun arkadaşı aramaya bahçeye çıkar ve ahırlara girer!

Evdekiler Haminne’yi bulup Adnan’ın telaşına düşene dek, Adnan alevler arasında kalır! Küçük çocuk ölümle burun buruna geldiği sırada, tüm konak içeride Adnan’ın olduğunu öğrenecektir!

Evlat sevgisinin dört koldan herkesi sınadığı nefes kesen bir bölümle, Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 20.00’de ATV’de.

 

Etiketler: 
Bir Zamanlar Çukurova
yeni bölüm
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter