Reklam
Temiz Magazin
08 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Bir Zamanlar Çukurova"da bu perşembe neler olacak?

Gündem
05 Şubat 2020
"Bir Zamanlar Çukurova"da bu perşembe neler olacak?

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği "Bir Zamanlar Çukurova"da bu hafta Fekeli yaşam mücadelesinde!

YAMANLARIN BÜYÜK SIRRI FEKELİ’NİN KALBİNE AĞIR GELDİ!

Hünkar'ın (Vahide Perçin) sırrı ortaya çıkmasın diye yardım istemeye geldiği Fekeli (Kerem Alışık), gözyaşları ile dinlediği gerçeklerin hemen ardından yere yığılır! Hünkar konağa dönerken eve gelen Behice, Fekeli’yi hastaneye yetiştirmeye çalışır.

YILMAZ, HÜNKAR’IN ZİYARETİNİ ÖĞRENİNCE DELİRİR!

Yılmaz (Uğur Güneş), babasının yere yığılmadan önce Hünkar ile buluştuğunu öğrenince bir kez daha konağın kapısına dayanır! Fekeli’nin fenalaştığından haberi olmayan Hünkar, Yılmaz’ın Adnan ile ilgili gerçeği öğrendiğini zannederek çok korkar. 

Demir (Murat Ünalmış), Züleyha (Hilal Altınbilek), tüm çalışanlar ve Müjgan da (Melike İpek Yalova) Yılmaz’ın bağırmasıyla bahçeye toplanır. Yılmaz, Hünkar’dan hesap sormaya gelmiştir, ancak Müjgan’ın Demir’e yaptığı ziyareti öğrenir.

ÜZÜM KIZ İLE MÜŞTEMİLATA NEŞE GELMİŞTİR!

Annesinin yasını tutmaya devam etse de, Üzüm, Saniye ve Gaffur'un evine neşe getirmiştir. Rüyalarında annesini gören küçük kız, Saniye’ye de “Saniye Anne” demeye başlar.

 Haminne‘in (Serpil Tamur) yanından bir dakika bile ayrılmayan Fadik (Polen Emre) hayatının en zor günlerini yaşamaktadır. Tüm bunların üzerine Haminne bir gece herkes uyurken gezmeye çıkınca, ortalık yine karışacaktır.

MÜJGAN BU KEZ ELİNDE DELİL İLE KAPIYA DAYANIYOR!

Demir’in ofisine yaptığı ziyaret ortaya çıkınca Yılmaz ile arası iyice açılan Müjgan yine de şüphelerine son veremez. Adeta dedektif gibi Züleyha ve Yılmaz’ı takibe alan Müjgan, en sonunda bir delil bulur. Demir Yaman daha önce kendisine inanmamış olsa da, bir kez daha karşısına çıkmakta da bir beis görmez!

Fekeli, kurutulacak mı?

Züleyha gerçekten Yılmaz ile buluşuyor mu? Müjgan bu kez haklı mı çıkacak?

Hünkar’ın sırrı Fekeli ile mezara mı gidecek? Ortaya mı çıkacak?

Behice, tüm bu bildiklerini kime ve neye karşı kullanacak?

Bir Zamanlar Çukurova perşembe 20.00’de ATV’de.

 

 

Etiketler: 
Bir Zamanlar Çukurova
yeni bölüm

Facebook Google plus Instagram Twitter