Reklam
Temiz Magazin
04 Nisan 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bir zamanlar Çukurova'da düğün var

Gündem
29 Mayıs 2019
Bir zamanlar Çukurova'da düğün var

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği "Bir Zamanlar Çukurova"da ortalık iyice karıştı! Sevilerek izlenen ATV’nin rekortmen dizisinin bu bölüm ile sezon finali yapıyor.

ÇUKUROVA’DA DÜĞÜN VAR!

Nihayet düğün günü gelmiştir! Müjgan telli duvaklı gelin olur! Düğün öncesinde Yılmaz ve Demir karşılaşır. Yine silahlar çekilir. Demir’in silahı bırakması gerektiğini konuşmak için Hünkar’a giden Fekeli, onu da düğüne davet eder!

DEMİR VE ZÜLEYHA ARASINDAKİ TÜM SIRLAR ORTAYA DÖKÜLÜYOR

Konak’ta ise işler çığırından çıkmıştır. Züleyha’nın hamileliği tüm sırların da ortaya çıkmasını tetikleyecektir. Demir en başından bu yana tüm yalanlardan haberdar olduğunu itiraf eder! Züleyha’yı iffetsizlikle suçlar! 

YILMAZ ZÜLEYHA’NIN MEKTUBUNU OKUYACAK MI?

Saniye ve Gaffur cephesinde de savaş devam etmektedir. Saniye Gaffur’u evden atar. Konağın bahçesindeki duvar yıktırılınca, Gaffur'un zulası ortaya çıkar ve zulada sakladığı sahte kimlikler ile Züleyha'nın mektubu Yılmaz'ın eline geçer.

HÜNKAR VE FEKELİ YİNE YAN YANA

Tüm karmaşaya rağmen düğün gerçekleşir. Hünkar, Fekeli ile yan yana düğüne katılır. Müjgan mutlu, Yılmaz ise şaşkındır! Düğüne katılan İstanbuldan gelen misafirler herkesi bir geceliğine bile olsa, güzel şeylere yaşamaya inandıracaktır.

Züleyha, artık hayatına o konakta devam etmek zorunda kalacağını düşünürken, Yılmaz da aklından Züleyha’yı tamamen çıkarmaya çalışır.

Her Perşembe milyonların ekrana kilitleyen "Bir Zamanlar Çukurova" bu hafta sezonun final bölümüyle ATV’de!  

 

 

Etiketler: 
Bir Zamanlar Çukurova
düğün
Sezon Finali
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter