Reklam
Temiz Magazin
04 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bir Zamanlar Çukurova'da perşembe gecesi neler olacak?

Gündem
15 Mayıs 2019
Bir Zamanlar Çukurova'da perşembe gecesi neler olacak?

Her Perşembe milyonların ekrana kilitleyen "Bir Zamanlar Çukurova" bu hafta da yeni bölümüyle ATV’de!

Çukurova’da yine silahlar patladı! Üstelik tam sulh ilan edip silahını sırakmışken, Yılmaz bir kez daha namlunun hedefindeydi!

Demir’in hediye ettiği silahla, Yılmaz’ı vuran Ercüment, Gülten’i de ortadan kaldırmak için harekete geçer. Ancak olayın tek görgü tanığı o değildir, Hünkar ve Fekeli de birbirlerinden habersiz olaya şahit olmuşlardır. 

Patlayan silah arkasından birçok karmaşık olayı getirir. Yılmaz yaralı olmasına rağmen Ercüment’i durdurabilecek mi? Patlayan silah, jandarmayı tekrar Demir’in peşine mi düşürecek? 

Tüm olanları sakladıkları Züleyha oğlunu görmeye gidemeyince neler yapacak? Yılmaz tekrar hastaneye nişanlısının önüne ameliyata mı götürülecek yoksa olaylar örtbas mı edilecek?

Demir ve Yılmaz’ı ilk kez bu kadar aynı safta bir araya getiren olay, Hünkar ve Fekeli arasındaki dengeyi de etkileyebilir.

Dışarda patlayan silah bir yana konağın içinde de adeta saatli bir bomba olarak dolaşan Seher vardır! Bombayı da tam bu olayların ortasında patlatır ve “Demir’den hamile” olduğunu söyler! 

Hünkar, şimdi ne yapacak? Oğluna büyük sırrını söyleyecek mi? yoksa Seher’den kurtulmanın bir yolunu mu bulacak? 

 

 

Etiketler: 
Bir Zamanlar Çukurova
yeni bölüm
Hünkar
Fekeli
Demir
Yılmaz
Züleyha

Facebook Google plus Instagram Twitter