Reklam
Temiz Magazin
29 Şubat 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bir Zamanlar Çukurova'da perşembe neler olacak? En özel fotoğraflarla!

Gündem
02 Ekim 2019
Bir Zamanlar Çukurova'da perşembe neler olacak? En özel fotoğraflarla!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği "Bir Zamanlar Çukurova", 38’inci bölüme Yılmaz, Züleyha ve Demir arasındaki en gergin an ile başlayacak.

YILMAZ VE ZÜLEYHA BULUŞTU AMA DEMİR YAKALADI!

Evlendiği sabah öğrendikleri ile alt üst olan Yılmaz, özür dilemek için Züleyha’yla buluşmuştu. İki aşığın onca gözyaşı, onca öfke, onca acıdan sonraki ilk yine bir korkulu an ile sona erdi.

38’inci bölümde cezaevinden firar eder Demir, aşıkları buluyor! Yılmaz ve Züleyha birbilerine söyleyecekleri hiçbir şeyi söyleyemeden yine ayrılmak zorunda kalıyor.

YILMAZ VE DEMİR AŞK İÇİN NELERİ GÖZE ALACAK?

Ancak, elbette ne Yılmaz’ın Züleyha’dan vazgeçmeye niyeti var ne de Demir’in!

Yılmaz, çiftliği basıp Züleyha’yı kaçırmayı göze alacak kadar deliriyor! Demir ise Züleyha’yı alıp adeta çölleri aşarak, yurtdışına kaçmayı planlıyor!

ZÜLEYHA’NIN AŞIK KALBİ İLE ANNE KALBİ PARAMPARÇA!

Züleyha, evli bir kadın olmak ile aşık olduğu adama her şeyi anlatmak arasında kalıyor! Üstelik, kendisine ne yaparsa yapsın oğluna ölümü göze alacak kadar bağlı Demir’in çocuğunu da karnında taşıyor!

FEKELİ VE HÜNKAR YENİ BİR YOL AYRIMINDA

Oğlunu hapisten kurtarmakla ailesini birarada tutmak arasında ne yapacağını bilemeyen Hünkar, yine Fekeli’den yardım istiyor. 

Fekeli ise, Yılmaz’a doğru yolu göstermeye çalışıyor. Ancak bu arada, hayatının henüz nasıl etkileneceğini bilmese de Müjgan’ın babası ile görüşmeye gittiğinde, halası Behice ile tesadüfen tanışıyor!

Her perşembe milyonları ekrana kilitleyen "Bir Zamanlar Çukurova" yeni sezonda bu soruların cevapları ile ATV’de!  

 

 

Etiketler: 
Bir Zamanlar Çukurova
yeni bölüm
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter