Temiz Magazin
19 Eylül 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bir Zamanlar Çukurova'nın sezon finalinde nefesler tutuldu!

Gündem
31 Mayıs 2019
Bir Zamanlar Çukurova'nın sezon finalinde nefesler tutuldu!

Sezonun reyting rekortmeni Bir Zamanlar Çukurova sezonu çok heyecanlı bir bölümle bitirdi! Yapımını TIMS&B Productions’ın yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı dizinin sezon finaline “aşk” damga vurdu!

DEMİR BU KEZ MUTLULUKTAN ÇILDIRDI!

Züleyha’yı iffetsizlikle suçlayan Demir’i bu kez Hünkar Hanım bile desteklemedi. Üstelik, çılgına dönüp Yılmaz’a silah çekmesine, kendini öldürmeye kalkmasına hiç değmedi! Demir, aslında çocuk sahibi olabileceğini öğrendi! O şimdi Züleyha’ya daha da fazla aşık. Peki Züleyha?

ZÜLEYHA DOKTORA NEDEN GİTTİ?

Demir’e Yılmaz’ın bebeğini bile bile kendisiyle evlenerek fedakarlık yapmadığını, Yılmaz kendisinden nefret ederek bile olsa yaşayabilsin diye onunla evlenerek asıl fedakarlığı kendisinin yaptığını söyleyen Züleyha, yeni bir hayata başladı. Önce Demir ile odasını ayırdı, sonra da hayatının en zor karalarından birini daha vererek, bebeğini aldırmak için mi doktora gitti? Bu sorunun cevabı, yeni sezonun ilk bölümünde ortaya çıkacak.

YILMAZ ZÜLEYHA’NIN ZORLA EVLENDİĞİNİ ÖĞRENDİ!

Nikâhında gülümseyerek evet derken bile, Müjgân’a haksızlık edip etmediğini düşünen Yılmaz, hayatının en acı gerçeklerinden ilkini öğrendi! Nikâhının sabahında, tam da şüphelerinden sıyrılmışken, Züleyha’nın kendisine  yazdığı ilk mektubu okudu. Tamamı okunamasa da artık Züleyha’nın O’nun hayatını kurtarmak için Demir ile evlendiğini biliyor. Şimdi kalbi hangi aşk için atacak?

MÜJGAN’IN AİLESİ DÜĞÜNE KATILDI!

Bulutların üzerinde gezerek yeni hayatına adım atan Müjgan’a, en büyük düğün hediyesini de Yılmaz verdi. Müjgan’ın anne ve babası da düğünde yerlerini aldı!

SANİYE VE GAFFUR AŞKI SONA MI ERDİ?

Seher, karnındaki bebeğin babası Gaffur dediğinden bu yana, evine gidemeyen Gaffur, Seher’i görmeye gitti. Üstelik gitmekle de kalmadı, hem Seher’e para götürdü, kendisine sahip çıkacağını söyledi, hem de Saniye ile ayrılıp onla evleneceğini söyledi! Çukurova’nın belki de en gerçek aşkı bu kararla sona mı erecek? Yoksa Seher’in yeni numaraları mı ortaya çıkacak? Tüm bu soruların cevapları da yeni sezonda öğrenilecek.

Saniye’nin acısı gün geçtikçe artıyor! Gaffur’un onu aldatması sonunda daha şoke olaylara tanıklık ediyor. Yaptığından pişman gibi gözüken Gaffur, çocuğunu taşıyan Seher’e yardım etmeye devam ediyor.

FEKELİ, HAYAL ETTİĞİ BÜYÜK AİLEYE KAVUŞTU

Her fırsatta büyük bir aile özlemini dile getiren Fekeli, nihayet muradına erdi. Üstelik, kendisi sevdiğine kavuşamamış olsa bile, hayatının bu en mutlu gününde sevdiği de yanındaydı. Hünkar Hanım, herkesin hayatında yeni bir sayfa açacak bu düğüne adeta barış elçisi olarak katıldı.

Çukurova’da bir dönem, pek çok soru ile geride kaldı. Yılmaz şimdi kalbinde ve yuvasında Müjgan, aklında Züleyha’nın mektubu ne yapacak?

Demir, Züleyha’ya kendini affettirip baba olmanın tadına varabilecek mi?

Züleyha, Yılmaz’ın düğünü ile birlikte kalbini soğutacak ve Demir’in bebeğini doğurup çiftliğin hanımı olacak mı?

Fekeli ve Hünkar, geçmişi geri almayı başarabilecek mi?

Gaffur, Saniye’den ayrılıp Seher ile mi evlenecek?

Tüm bu aşkların hikayesi, yeni yayın döneminde tüm heyecanıyla devam edecek.

 

 

Etiketler: 
Bir Zamanlar Çukurova
Sezon Finali
Züleyha
Yılmaz
Demir

Facebook Google plus Instagram Twitter