Temiz Magazin
18 Eylül 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha'sı Hilal Altınbilek: "Savaşçı bir kadınım sevgilim de güçlü olmalı"

Gündem
20 Mayıs 2019
Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha'sı Hilal Altınbilek: "Savaşçı bir kadınım sevgilim de güçlü olmalı"

Perşembeleri atv'de yayınlanan "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinde "Züleyha"yı canlandıran Hilal Altınbilek, bir dergiye röportaj verdi.

İşte o röportajdan satır başları...

BU İŞİ YAPACAĞIMI BİLİYORDUM

"Sokakta yürürken keşfedildim" gibi diyebileceğim enteresan bi hikayem yok. Sadece çok emindim, istiyordum. Biliyordum yapacağımı ve yaptım."

"Emek verdiğiniz bir işin zirvede olması sizde de zirve motivasyonu yaratıyor. Her şeye daha da farklı, daha da özenli ve titiz bakmaya başladım."

GÜNÜMÜZDE İLİŞKİ YAŞAMAK ZOR

"Amacım daha iyi ve huzurlu bir insan olabilmek. Onun dışında diyebileceğim tek şey şu; iyi ve vicdanlı bir insan olduğumu düşünüyorum. İlk kötülüğü asla ben yapmam ve sinirlendirilmemesi gereken bir yapım var."

"Her şey çok açık, ulaşılabilirlik çok fazla. Eskiden telefon numarasına sahip olmak gerekirdi ulaşmak istenilen kişinin. Ama şimdi Instagram'ı varsa, isteyen istediğine, istediğini yazabiliyor. Bu da haliyle belli bir güvensizlik doğuruyor. Günümüzde ilişki yaşamak zor."

"Güçlü ve zeki bir erkek beni kendine aşık edebilir. Duygusal biriyim ancak hayata karşı dik duruşu olamayan, savaşmayı bilmeyen, özetle güçlü olmayan biriyle yapamam. Çünkü ben bir savaşçıyım. Sevgilim de bana ayak uydurabilecek zekada olmalı."

 

 

Etiketler: 
Bir Zamanlar Çukurova
Hilal Altınbilek
Züleyha
Aşk

Facebook Google plus Instagram Twitter