Temiz Magazin
18 Temmuz 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Birce Akalay'dan çıkan haberlere yalanlama!

Gündem
17 Nisan 2018
Birce Akalay'dan çıkan haberlere yalanlama!

Birce Akalay, dün ve bugün bazı gazete ve internet sitelerinde hakkında çıkan haberleri yalanladı. Güzel oyuncunun eski eşi Sarp Levendoğlu'nu takip ettiği ve sosyal medyadan Levendoğlu'nun fotoğraflarını beğendiği iddia edilmişti. 

"Nasıl bir amaca yönelik olduğunu anlayamadığım fakat artık art niyetli olduğundan emin olduğum, belli aralıklarla yapılan bu çirkin haberlere dair yasal yollara başvurmaktan vazgeçmeyeceğim. İyi niyet sahibi ve bu yalan haberi sayfalarına taşımayan diğer basın mensuplarına da yürekten teşekkür ederim" notu ile paylaşılan basın açıklamasında Birce Akalay şu ifadeleri kullandı:

"Sayın Basın Mensuplarının dikkatine; Dün ve bugün bazı gazete ve internet sitelerinde yayınlanan Sarp Levendoğlu’nun Instagram hesabını takip ettiğim ve gönderisini beğendiğime ilişkin haberler tamamen gerçek dışıdır. Benzer haberlere karşı daha öncede yasal yollara başvurulmuş olup, kişilik haklarımı ihlal eden gerçek dışı bu yazınız sebebiyle de avukatıma yetki ve talimat verilmiş ve yasal yollara başvurulacaktır. Bu nedenle gerçek dışı bu haberi kullanan mecralardan acilen kaldırılmasını yasal haklarım saklı kalmak kaydıyla rica ederim. Birce Akalay" 

 

 

Etiketler: 
Birce Akalay
Sarp Levendoğlu
İnstagram
Basın Açıklaması