Reklam
Temiz Magazin
04 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Biri bu dayakçıya dur desin! Metin Yıldız sevgilisi Gözde Karya’yı darp etti

Gündem
19 Temmuz 2019
Biri bu dayakçıya dur desin! Metin Yıldız sevgilisi Gözde Karya’yı darp etti

Altı yıl önce şiddet yüzünden eşi Elvan Pınar'dan boşanan oyuncu Metin Yıldız, yeni bir dayak skandalına daha imza attı. Yıldız, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Gözde Karya ile Kadıköy'de eğlendi. Ancak gece, karakolda bitti.

KAVGA ARABADA BAŞLADI

Çift, önce arabada tartışmaya başladı. Yıldız arabayı kenara çekti, ikilinin kavgası sokakta devam etti. Tartışma, Yıldız'ın Karya'ya şiddet uygulamasıyla son buldu. Karya, soluğu Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde aldı. Polislerle Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden ve darp raporu alan Karya, Yıldız'dan şikayetçi olduğunu belirtti. Karya, "Bu işin böyle olacağı belliydi. Benimle evlenmek istiyordu ama ben istememiştim" dedi. Yıldız'dan her şeyin daha iyi olacağı yönünde söz aldığını belirten Karya, "Düzelecek sandım ama olmadı. Sonunda iç yüzünü görmüş oldum. Ailem de bu ilişkiye karşıydı" dedi.

Yıldız'ın, Karya'yı geçen yıl da darp ettiği iddia edilmiş, ancak oyuncu yalanlamıştı.

ÖNCE İLAN-I AŞK ETTİ SONRA DÖVDÜ

Gözde Karya'yla uzun süredir birlikte olan Metin Yıldız, geçtiğimiz günlerde Instagram'da sevgilisinin doğum gününü kutlamış ve şu romantik mesajı yazmıştı:

"Yıldızları takip etmeyi bırakma nedenim; yıldızımı bulmuş olmamdandır. Seni sevmekle meşgulüm. İyi ki doğdun aşkım, iyi ki varsın."

Sevgilisinin şikayeti üzerine sabah saatlerinde ifadesi alınmak üzere karakola giden oyuncu Metin Yıldız, görüntülenmemek için polislerden yardım istedi. Ünlü Oyuncu, arka kapıdan kaçtı.

 

 

Kaynak: 
Sabah
Etiketler: 
Metin Yıldız
Gözde Karya
Darp

Facebook Google plus Instagram Twitter