Reklam
Temiz Magazin
31 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Boğa Burcu'nu 2017'de neler bekliyor? Astrolog Sema Sidar yazdı.

Astroloji
30 Aralık 2016
Boğa Burcu'nu 2017'de neler bekliyor? Astrolog Sema Sidar yazdı.

Size biraz farklı bir 2017 yılı burç analizleri yazdım, risk altında olduğunuz ve destekleyen dönemlerin özellikle tarihlerini belirttim, böylece güzel bir astrolojik ajandanız olacak. Zamanı ve yılı kaliteli bir şekilde yaşayabileceksiniz. Sonda söyleyeceğimi de başta söylemek istiyorum. Harikulade bir yıl olsun, yaşamınızda eksikliği hissettiğiniz tüm güzellikleri 2017 hayatınıza getirsin :))

Boğalar ve Yükselen Boğa Burçları;

2017 yılı genel anlamda hayatınızı ve  iş ortamınızdaki  ilişkilerinizi, kariyerinizi düzenlemede karşınıza fırsatlar çıkaracak bir sene olacak.

Hayatınızda yeni bir strateji, yeni bir düzen kurma adına şanslı olurken, bu konu başlıklarında fırsatları hayatınıza yansıtacak bir yıl olacak.

 

10 EKİM'E KADAR...

Özellikle 10 Ekim'e kadar  hayatınızı yeniden yapılandırabileceksiniz. Ekim ayından sonra ise genel olarak aşk, ilişkiler, evlilik konuları ve ortaklıklar yaşamınıza hakim olacak. 

Ekim ayından  itibaren devam eden 1 yıllık süreçte  Jüpiter; yani şans, bolluk, bereket gezegeni karşıt burcunuz olan Akrep'e geçiş yapacak ve hayatınızda ikili tüm ilişkileri aktifleştirecek. 

 

2017'DE ÖDEMELERİNİZE DİKKAT!

2017'de sınava tabii olduğunuz konu ise "ödemeleriniz." Bu yıl kredi gibi ekstra borçlanmalarınız, vergi yükümlülükleriniz, ödemeler konusunda sınanacaksınız. Gelirleriniz olduğu kadar gideriniz de artarken, maddi anlamda birtakım sıkıntılar ve yükümlülüklerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Başkalarından elde edeceğiniz gelirler  açısından oldukça hassas 2017,  peşinat almadan çalışmamalısınız .

 

MADDİ KONULARDA DİKKAT ETMENİZ TARİHLER:

Maddi konularda, özellikle dikkat etmeniz gereken zaman aralıkları 6 Nisan ve 25 Ağustos arası. Bu dönemde Satürn Yay Burcu'nda geri harekette olacak! Güvenmediğiniz insanlarla kesinlikle iş yapmamalısınız, ödemelerinizi ve parasal konularda birden fazla kez hamle yapmak zorunda kalabilirsiniz, kontrolü elden bırakmamalısınız .5 Şubat ve 10 Haziran arasını "fırsat" diye görebiliriz, bazı durumlar değişkenlik gösterebilir. Jüpiter geri harekette olacak, Özellikle patronlarınız ile olan ilişkiler, iş  yaptığınız  insanlarla ilişkilerde bir takım sıkıntılar olurken sağlık anlamında da özellikle böbrekler açısından hassas bir döneme gireceksiniz!

BÖBREKLERE DİKKAT!

Rutin kontrollerinizi muhakkak yaptırın!

Yine 4  Mart ve 15 Nisan tarihleri arasında Venüs,  aşk, sevgi gezegeni geri harekette olacak. Kendi iç  dengenizi bulmak için ruhsal konulara ilgi duyabilirsiniz. Kendinizi baskı altına hissettiğiniz bir dönem olabilir; aşk ilişkilerinde birtakım sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz; hayatınızda bu dönemde hem sevgi anlamında hem de beklenti anlamında bir takım sıkıntılar olabilir.... Nakit parayla ilgili bir takım sıkıntılar da bu dönemde gündeme gelecek.

 

ŞUBAT AYINDAKİ "AY TUTULMASI"NA DİKKAT!

Sizin için 2017 yılı içinde bir başka önemli dönem, Şubat ayındaki Aslan Burcu'ndaki "ay tutulması" olacak. 11 Şubatt'a gerçekleşecek Aslan burcundaki ay tutulması, size bu dönem özellikle aile ve yuva kavramlarında, evle ilgili konularda yeni bir değişikliğe sebebiyet verebilir. Mevcut bir düzenden yeni bir düzene  geçebilirisiniz, ani kararlar vermekten uzak durun!

Önemli tarihlerden biride 26 Şubat'ta Balık burcunda gerçekleşecek tutulma olacak. Bu tutulma sizi kalabalık ortamlardan kazanç sağlamak için desteklerken, beklentilerinizi  netleştirmeniz önemli. Ağustos ayı da 2017'nin önemli aylarından, Şubat'ta başlattığınız işlerin sonuçlarını alabilirken kalabalık ortamlar, kalabalık gruplar ve özellikle kariyerle ilgili yeni başlangıçlar adına Ağustos ayı sizin için önemli. Geleceğiniz için yeni bir strateji belirlerken, yeni bir aşk kapınızı çalabilir.

 

BOĞA BURCU'NU "AŞK" İÇİN BEKLEYEN ÖNEMLİ TARİHLER:

10 Mart ve devam eden 15 gün, 26  Nisan ve devam eden 10 günlük dönem, 7 Haziran'dan itibaren 25 günlük dönem ,7 Kasım ve devam eden 20 gün.

 

KARİYER ve PARA İÇİN ÖNEMLİ TARİHLER:

Nisan ayı özellikle 26 Nisan süreci, Haziran 20 si ile başlayan 15 günlük süreç, Ağustos ayı

 

SAĞLIK AÇISINDAN ÖNEMLİ TARİHLER:

Şubat Ayı kalp için risk altındasınız, 21 Temmuz'la başlayan 10 günlük dönemde dolaşım sisteminden kaynaklı problemlere dikkat edin. Eylül ayı ise mide problemleri açısından tetiklenebilirsiniz, yediğiniz yemeklere ekstra dikkat edin.

Bana her konuda sosyal medya hesapların aracılığıyla ulaşabilirsiniz:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
2017
2017 burç analizleri
Astrolog
Astroloji
Sema Sidar
Ankara
boğa burcu
yükselen burç
bilinçlatı eğitmeni
Bilinçaltı Terapisti

Facebook Google plus Instagram Twitter