Reklam
Temiz Magazin
09 Nisan 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bülent Ersoy, kaybettiği Ajda Pekkan davası için ilk kez konuştu!

Gündem
22 Ekim 2015

Basın mensuplarıyla olan 17:00'deki randevusuna 20:40'da gelen Bülent Ersoy, Süperstar Ajda Pekkan'ın kendisine açtığı hakaret davasını kaybetmesi için de ilk kez konuştu! 

KAYBETTİK! NE OLMUŞ?

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy'a, Ajda Pekkan'ın açtığı "hakaret" davasını kaybettiği hatırlatılınca ilk sözü "Kaybettik de ne olmuş? 3 bin TL! Öderiz!" oldu.

Basın mensuplarının "Ajda Hanım'la aranızda barışma olur mu?" sorusu üzerine de, "Barışma yok! Ne barışacağım!" yanıtını verdi. 

Bülent Ersoy, 2013 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği ve dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı Haliç Kongre Merkezi'ndeki iftar davetinde, aynı masada oturdukları halde kendisine dönüp bakmadığı, selam vermediği iddiasıyla kamuoyu önünde yaptığı röportajlarda Süperstar Ajda Pekkan'a "Hödük", "Ucube" gibi cümleler sarfetmişti.

Ajda Pekkan'da Ersoy'un hakaretleri nedeniyle, "hakaret" davası açmıştı. Beykoz 3'üncü Asliye Ceza Mahkemesi'nde dün görülen davada mahkeme, Bülent Ersoy’un ekonomik ve sosyal durumunu da gözönüne alarak 3 bin 750 TL adli para cezasıyla cezalandırılmasına karar verdi.

 

 

 

 

Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter