Reklam
Temiz Magazin
25 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bülent Ersoy'un ayrılık nedeni reyting mi sözleşme mi?

Gündem
15 Eylül 2020
Bülent Ersoy'un ayrılık nedeni reyting mi sözleşme mi?

Müzik eleştirmeni Hakan Kanburoğlu, Yeni Çağrı Gazetesi'ndeki köşesinde geçen en çok konuşulanlarından Kuaförüm Sensin Yarışması'ndan Bülent Ersoy'un ayrılışını yazdı.

Kanburoğlu, Bülent Ersoy'lu yarışmanın reytinglere bile giremeyişinden bahsederek gerçek ayrılık nedeni reyting mi diye sordu.

İşte o köşe yazısı: "Geçen haftanın en çok konuşulan magazin olayı Bülent Ersoy’un Kuaförüm Sensin yarışmasından ayrılmasıydı. Birçok iddia ortaya çıktı. Bülent Ersoy’un koronavirüs olduğu bile iddia edildi. Halbuki Bülent Ersoy’un Kuaförüm Sensin yarışmasından ayrılmasının sebebi 3 aylık sözleşmesinin dolmasıymış. Ben konuyu şöyle ufaktan bir araştırdım. Programa Bülent Hanım isteseydi devam edemez miydi? Edebilirdi. Ama benim araştırmalarım ve yorumlamama göre ortaya şu bilgiler çıktı. Uçankuş TV instagram hesabından her gün reytingleri paylaşıyor. Kuaförüm Sensin 10 Eylül günü reytinglerde ilk 60’a bile girememiş. Jüri koltuğunda Bülent Ersoy gibi büyük bir Diva varken reytingin daha yüksek olması bekleniyordu. Ayrıca aldığı ücretin bir hayli yüksek olduğu da söyleniyordu. Yani reytingler burada çok önemli. Reyting yükselmiyorsa jüri üyelerine de bu kadar yüksek meblağlar ödenir mi? Ödenmez. Zaten büyük isimler de programın reytinginin yükselmediğini görünce programa çıkmaktan kendileri vazgeçer. Reytinglerde yarışmanın çok büyük rakipleri de var. Bu normal bir şey ama iyisiyle kötüsüyle bir 3 ay geçen programı ben severek izleyenlerdenim."

Etiketler: 
kuaförüm sensin
Bülent Ersoy
hakan kanburoğlu

Facebook Google plus Instagram Twitter