Reklam
Temiz Magazin
03 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bülent Ersoy'un şortlu fotoğrafı ilgi çekti! İşte bir fotoğrafın devamında yaşananlar!

Özel Haber
11 Eylül 2018
Bülent Ersoy'un şortlu fotoğrafı ilgi çekti! İşte bir fotoğrafın devamında yaşananlar!

Bülent Ersoy'un dönemin magazin gazeteleri Haftanın Sesi ve Hafta Sonu gazetelerinde yayınlanan fotoğrafları, bir sosyal medya kullanıcısı tarafından "hiç görülmemiş fotoğraflar" denilerek paylaşılınca, araştırma yapmaktan habersiz olan gazeteciler, fotoğrafları "hiç görülmemiş Bülent Ersoy fotoğrafları" olarak haber yaptılar. 

Diva'nın günümüzde de trend olan şortla olan görüntüsü, anlaşılan o ki, magazin gazetecilerinin ilgisini çekmişti. 

Diva'nın yanında o dönemki nişanlısı Cumhur Bey'de vardı. O sosyal medya kullanıcısı yalan-yanlış ve de eksik bilgisiyle Cumhur Bey'in ismini karıştırıp, fotoğraftaki kişinin adının Diva'nın 12 yıl birlikte olduğu Birol Gürkanlı olduğunu söyledi. Gazeteciler yine araştırma yapmayıp, bunu da aynı şekilde yayınladılar. 

Gerçekleri Temiz Magazin olarak açıklıyoruz. 

Diva'nın yanındaki kişi o dönemki nişanlısı Cumhur Bey ve Cumhur Bey, yıllar önce vefat etti. Birol Gürkanlı olduğu iddia edilen kişi ise, halen hayatta, evli ve yeni evliliğinden 2 çocuğu var. 

Bülent Ersoy hayranlığı ve takıntısı yüzünden, sürekli bu tip haberler yapan sosyal medya kullanıcısına, gazeteci dostlarımız umarız artık ilgi göstermeyi bırakırlar. 

 

Etiketler: 
Bülent Ersoy
Birol Gürkanlı

Facebook Google plus Instagram Twitter