Reklam
Temiz Magazin
29 Şubat 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

BÜLENT LOPEZ: "BANA HEP ZOR DERLER, ZOR DEĞİL MÜKEMMELLİYETÇİYİM"

Gündem
03 Ağustos 2019
BÜLENT LOPEZ: "BANA HEP ZOR DERLER, ZOR DEĞİL MÜKEMMELLİYETÇİYİM"

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, Cumartesi gecesi Sahne Bodrum Türkbükü'nde sahneye çıktı... Temmuz ayında tek konserlik "Alaturka" konsepti için sahneye çıkan Diva, yoğun istek üzerine mekanda yeniden sahneye çıktı. 

3 saat sahne kalan Bülent Ersoy, hem muhteşem sesi ve yorumuyla kulakların pasını sildi hem de kendine özgü esprileriyle kendisini izleyenleri kahkahaya boğdu.  İzleyiciler arasında bulunan Sevim Emre, telefonla Orhan Gencebay'ı arayınca Diva ve Orhan Baba sahnede dakikalarca sohbet ettiler. Bülent Ersoy'un kıyafetini modacı Gülşah Saraçoğlu hazırladı. 
 

"BÜLENT LOPEZ GELDİ"
 

72 KONSER 100 OLDU
 

Sahne öncesi gazetecilerle sohbet eden Bülent Ersoy'a meşhur kahkasıyla kulisten çıktı ve gazetecilere bronz teni ve kıvırcık saçları nedeniyle espri yaparak  "Bülent Lopez geldi" dedi. 


 

72 adet, Nisan 2020'ye kadar sürecek konser anlaşması soruldu. Diva: "Yeni anlaşmalarla o sayı 100 oldu. Dilekolay sanatımdaki 48 senemden sonra Allahıma da şükrediyorum, sevenlerime de teşekkür ediyorum; sevmek sevilmek saygı duyulmak, çok önemli... Dinleyicilerim bana çok güzellikler yaşattılar; bunlar ayak üstü konuşulacak şeyler değil ama madem konuyu açtınız teşekkür etmekten başka söyleyeceğim başka bir şey yok" dedi.  


 

KIYAFETLERİN BÜTÇELERİYLE İLGİLENMİYORUM!
Bülent Ersoy yeni konserleri için hazırlığını ve harcamalarını soran gazetecilere: "Kıyafetlerin bütçeleriyle ilgilenmiyorum, maddi tüm kapılarım açık! Beni sevenlerin karşısına en güzel şekilde çıkmam gerekir. Bana hep zor derler, zor değilim mükemmelliyetçiyim; çünkü dinleyicilerim, izleyicilerim mükemmelin fevkaladesinin de fevkaladesine layık kişiler" dedi. 


 

TUVALETTEN BANYOYA KADAR HER ŞEYİ PAYLAŞIYORLAR!
Diva'ya sosyal medyayı, özellikle İnstagram'ı nasıl kullandığı da soruldu. 
Diva: "Ben şimdi tuvaletteyim, biraz sonra banyoya gireceğim diyerek her şeyi paylaşıyorlar. Ben o tarzlarını doğru bulmuyorum. Starların ulaşılmaz olmasını gerektiğinin, bu kadar her şeylerini ortaya dökmemelerinin taraftarıyım. Gökyüzüne baktıkları zaman bile yıldızlar kilometrelerce uzaktadır. Sevmiyorum vıcık vıcık her şeyi paylaşmayı..." yanıtını verdi.


 

Etiketler: 
Sahne İstanbul
Sahne İstanbul Bodrum
Bülent Ersoy
Bodrum
Orhan Gencebay
Sevim Emre
Gülşah Saraçoğlu
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter