Reklam
Temiz Magazin
06 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Bülent Serttaş: Demet Akalın'a haksızlık yaptılar

Gündem
24 Haziran 2020
Bülent Serttaş: Demet Akalın'a haksızlık yaptılar

Ünlü türkücü Bülent Serttaş, pandemi döneminde kendisinin birçok konserinin iptal olduğunu söyledi ve ekledi: “Müzik meslek birliklerinin hesaplarında parası var ve sanatçılara vermiyorsa yazıklar olsun.”

Bülent Serttaş önceki gün Nişantaşı’ndaki Cabbar adlı mekanda görüntülendi.

Serttaş, “İstanbul Yeditepe Konserleri”nde sahne aldığı için gururlandırdığını dile getirdi: “YouTube’da izlenme oranı ilk gün 95 binden fazla kişiye ulaştık. Bu durum beni onurlandırdı, gururlandırdı. İnsanlar sanki Bülent Serttaş’ın sesini, şovunu özlemiş. Çünkü izlenme rakamları çok yüksek” dedi.

Serttaş, “Pandemi sizi maddi olarak etkiledi mi” sorusuna şu yanıtı verdi: “Kesinlikle. Büyük dağların, büyük dumanı olur. 3 tane yavrumun geleceğini hazırlamak zorundayım. 30 senedir bir şeyler yapmaya çalıştım. Bizim de aylık ödemelerimiz var ve hazırlıksız yakalandık.
45 günde 17 konserim iptal edildi. Buradan meslek birliklerine seslenmek istiyorum. Meslek birlikleri MESAM, MÜYAP, MÜYORBİR ve MSG’nin hesaplarında eğer para varsa, şu dönemde sanatçılarına yardım etmedilerse hepsine yazıklar olsun.”

Etiketler: 
Demet Akalın
Bülent Serttaş

Facebook Google plus Instagram Twitter