Reklam
Temiz Magazin
30 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Burcu Esmersoy isyan etti!

Gündem
25 Ocak 2016

Güzel sunucu Burcu Esmersoy'un yaz aylarından beri birlikte olduğu Tuna Aksu ile aşkı adım adım evliliğe gidiyor. The House Cafe'nin genel müdürü ve ortağı Tuna Aksu ile sık sık iş yerinin ve evinin bulunduğu Nişantaşı'nda görüntülenen Burcu Esmersoy, önceki gün değişiklik yaparak Bebek'e gitti.

Burcu+Esmersoy+isyan+etti

Boğaz keyfi kötü bitti!

Boğaz havası alıp keyif yapmak isteyen güzel sunucuya eşlik eden Tuna Aksu, yanında köpeğini de getirdi. Bir mekanda oturan sevgilileri dönüşte kötü bir sürpriz bekliyordu. Araba kullanmayı sevmediği için sık sık taksiye binen Tuna Bey, Nişantaşı'ndan Bebek'e tanıdık taksiyle rahat bir şekilde geldi. Ancak dönüşte ise problem yaşadı.

Soğuk havada titredi
Güzel sunucu ve sevgilisi yanlarında köpekleriyle taksiye binmek istedi. Yoldan geçen birçok taksi şoförü boş olmalarına rağmen arabaları kirlenmesin diye durmadı. Yanlarında köpek olduğu için taksiye alınmayan Burcu Esmersoy ise soğuk havada isyan etti. Şöhreti işe yaramayıp dakikalarca taksi bekleyen güzel sunucu ve sevgilisi daha sonra hayvansever bir taksicinin gelmesiyle Nişantaşı'na döndü.

Akşam Gazetesi

Facebook Google plus Instagram Twitter